Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

prace remontowo-budowlane wykańczanie wnętrz

Opinie

Układanie płytek

11 maja 2019

Wybraliśmy Pana Waldemara ze względu na dobre opinie na fixly. Pan podjął się położenia płytek w kuchni. Następnie zrezygnował podsyłając w zastępstwie innego wykonawcę, który płytki położył krzywo. Miały być położone bezfugowo. Niestety trzeba było położyć fugę, która miała niwelować krzywizny. Pan położył fugę tak grubo i niedokładnie, że sami musieliśmy ją wycierać. Skoro Pan Waldemar podsyła wykonawcę to powinien wiedzieć kogo podsyła. Dlatego nie polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Pragnę zaznaczyć że nie podpisaliśmy żadnej umowy a umówiliśmy się na pracę ale jak to nie raz w życiu bywa z powodów osobistych musiałem zrezygnować a państwu zależało na czasie więc skontaktowałem was z moim kolegą a jeżeli on od początku tak źle wykonywał usługę to trzeba było go od razu pogonić i nie płacića nie czekać do końca prac byliście codziennie jak wykonywał pracę i z tego co mi wiadomo nie mieliście zastrzeżeń ja za czyjąś pracę nie biorę odpowiedzialności

Waldemar ĆwiertniakWykonawca, Lubań

Usługi remontowe

31 marca 2019

Bardzo dobry fachowiec , zna się na tym co robi i zawsze coś doradzi. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Mimo iż nasza łazienka nie była jedną z łatwych prac została wykonana perfekcyjnie.

Fachowiec godny zaufania w przeciwieństwie do niektórych fachowców z którymi również mieliśmy do czynienia podczas remontów.
Praca wykonana w umówionym czasie a co najważniejsze nie bierze kilku prac na raz w tym samym czasie tylko skupia się na jednym kliencie.

Bardzo serdecznie polecam !!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

21 listopada 2018

Fachowa robota wykonana w terminie, i nie za miliony

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług