Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Tynkowanie ścian i sufitów wewnątrz budynków, szpachlowanie, gładzie gipsowe i malowanie - kompleksowo. Montaż paneli podłogowych i listw przypodłogowych. Płytki ceramiczne na ścianę i podłogi. Instalacje elektryczne i systemy alarmowe. Wylewki samopoziomujące. Ocieplanie od wewnątrz nowoczesnym systemem Steiko-gwarancja oszczędności w ogrzewaniu min 30%. Remonty i adaptacje. Montaż: płyt GK-sucha zabudowa, sufitów podwieszanych, grzewczych instalacji promiennikowych i folii grzewczych. Biały montaż z zabudową tzw. Geberitu, oraz odpływ liniowy. Stolarka drzwiowa-osadzanie futryn i ościeżnic oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Opinie

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

20 czerwca 2019

Zdecydowanie nie polecam tego wykonawcy. Prace miały zostać wykonane w 3 tygodnie, przeciągnęło się to do dwóch miesięcy. Praca wykonana niedokładnie, niestarannie, w ogromnym bałaganie, co doprowadziło m.in. do zarysowań na panelach. Po 3 tygodniach od zamontowania paneli zaczęły się one wybijać. Ościeżnice zamontowane krzywo i tak, że drzwi nie zamykają się swobodnie. Biały montaż nie do końca stabilny, zarówno umywalka, jak i kran w ogóle nie przytwierdzone do szafki. Po podobno dwukrotnym szpachlowaniu nadal widać dziury i nierówności. A to tylko jedne z wielu "niedociągnięć". NIE POLECAM!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Klientka p. Marta wymyśliła sobie te bzdurne opinie, bo nie miała zamiaru zapłacić ostatniej umówionej raty płatności w kwocie 4 000 zł. Przez cały czas trwania prac nie było żadnych uwag z jej strony. Zbliżający się termin płatności spowodował, że klientka poprosiła osobę ze swojej rodziny , aby ją wyręczył w odmowie płatności poprzez ciągłe wymyślanie coraz to nowych poprawek . Wiadomo , że nie ma remontów bez poprawek, ale wymyślanie co rusz nowych związane jest zawsze z zamiarem nie zapłacenia za wykonaną pracę z poprawkami. Zdecydowanie nie polecam tak koszmarnie trudnych klientów.

POZNAŃWykonawca, Poznań

Układanie płytek

3 czerwca 2019

Wykonawca nie czyta zapytania. Potrzebuję fachowca na ten miesiąc, a Pan mi proponuje termin na październik. A mógł odpowiedzieć wykonawca, który ma czas. Nie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Ocena wykonawcy na tym etapie współpracy jest pochopna , niezrozumiała i oparta jedynie na
emocjach i niecierpliwości. Dlatego wartość tej oceny jest bardzo niska , żeby nie powiedzieć żadna.
To nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną jakości wykonanych prac i całokształtu współpracy, bo prace nawet się nie zaczęły.
Dlatego szerokim łukiem wykonawcy omijajcie takich zleceniodawców, którzy jeszcze przed wykonaniem prac swoimi negatywnymi reakcjami próbują was złośliwie oceniać.

POZNAŃWykonawca, Poznań

Usługi remontowe

16 maja 2019

Remont mojego zniszczonego mieszkania powierzyłem właścicielowi firmy Panu Wiesławowi. Wszystko zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami dotyczącymi przebudowy pomieszczeń, położenia nowej instalacji elektrycznej, białego montażu (umywalki, baterie, geberit) po wykonanie gładzi gipsowej na ścianach i sufitach oraz malowania, położenia płytek podłogowych i paneli. Właściciel firmy potrafi dobrać do skomplikowanych nawet prac, najlepszych w swojej dziedzinie wyspecjalizowanych pracowników, współpracowników i podwykonawców, co powoduje, że efekt końcowy jest pozytywnie zaskakujący.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług