Uslugi Budbyd

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskieOnline 3 godziny temu
13 lat doświadczenia
5.0

6 opinii

(od 2 klientów)

O mnie

Witam , na rynku jesteśmy już 5 lat , a nasze doświadczenie to niespełna 14 lat pracy w tym fachu . W tym czasie wykonaliśmy mnóstwo inwestycji , małych i dużych . Zajmujemy się stawianiem domów od A do Z , wykończeniem wnętrz , gruntownymi remontami mieszkań , jak i domów . Mamy w ekipie fachowców od tynków posadzek , hydrauliki , elektryki , grubej budowlanki jak i wykończeń . Wszystko w jednym miejscu , u jednego wykonawcy . Dbamy o wizerunek firmy i zawsze chcemy pozostawić uśmiech na twarzy klienta . Zapraszam do kontaktu .

Opinie o "uslugi budbyd" 6

5

6 opinii (od 2 klientów)

Mateusz

Elewacja domu+2 usługi

Na początku , po popszedniej ekipie bylismy z żoną uprzedzeni do panow z firmy pana Marcina . Ale juz po pierwszych 3 dniach przekonalismy sie do tych panów , poniewaz panowie mają ogromna wiedzę na temat remontów i są profesjonalni w swoim fachu . Polecamm z czystym sumieniem i bardzo dziekuje za pieknie wyremontowany dom , chodz wiem jakie to bylo wyzwanie .

Marek

Bydgoszcz

Konstrukcje z płyt gk+2 usługi

Polecam tych panów! Wielka wiedza na temat sztuki budowlanej , pełen profesjonalizm i najważniejsze firma rzetelna! Stosunek jakość cena 10/10 .jeszcze raz polecam

Usługi świadczone przez "uslugi budbyd" 184

Remont (68)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika