Fixly spotted Katowice: znajdź usługę, której szukasz

Mamy 168265 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8,
664 jest teraz online

Mamy 168265 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8, 664 jest teraz online

Usługi zdalne

Najlepsi wykonawcy w Katowicach

Waldemar Kowalski

FHU VIVALDI Waldemar Kowalski, Katowice

5.0692 opinie

Oferuję kompleksowe usługi transportowe, przewóz osób, śluby, przeprowadzki, transport pianin, mebli, sprzętów AGD i RTV, materiałów budowlanych, motocykli, quadów, finansowanie pojazdów, maszyn, itp.

Paweł Gąsior

Katowice

4.9384 opinie

Złota rączka Bytom. Działam na terenie Śląska. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, uwzględniając oczekiwania klienta i mając na uwadze szybki termin realizacji powierzonych prac.

Marcin Tekień

Katowice

4.9304 opinie

naprawa sprzętu elektronicznego RTV/AGD ,instalacje antenowe, domofony,automatyka bramowa,instalacje elektryczne,oświetlenie led. Cały Śląsk ,wszystkie dni tygodnia również w godz. wieczornych

Ostanie zapytania w Katowicach

Krystian dodał zapytanie:
Rodzaj drzwi:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Liczba drzwi:
1 - 2
Zapewniane materiały:
zapewnię materiały, ale potrzebuję rady, co kupić
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, poszukuję kogoś, kto zamontuje mi drzwi w piwnicy oraz delikatnie ją odświeży. Głownie zależy mi na montażu drzwi, odświeżenie jest drugorzędne. Mogę kupić drzwi, potrzebowałbym jedynie transportu z Chorzowa do Katowic. Zatem potrzebuję wycenę: - montażu drzwi wraz z ościeżnicą [priorytet] - wykonania wylewki podłogi (samopoziomująca) - otynkowanie ściany (koszt za mkw najlepiej) Lokalizacja: Katowice, Bogucice, bloki
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Krystian dodał zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
nie, wykonawca powinien zapewnić materiały
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, mam do zrobienia drzwi w piwnicy. Załączam zdjęcia jak to teraz wygląda. Kolejno: ogólny widok, lewy cokół, prawy, rzut z wymiarami. Trzeba zamontować ościeżnicę - niestety stan bocznych cokołów jest słaby. Myślałem o tym, żeby całkiem ten cokół z prawej usunąć i ościeżnicę zamontować bezpośrednio do ściany, ale tu jestem elastyczny. Ten cokół z prawej można niestety kopniakiem rozwalić. Drzwi dobrze, żeby były solidne (pod warunkiem, że ościeżnica będzie zamontowana jak trzeba, bo po co mi super drzwi, jak ktoś wyłamie ościeżnicę łomem za 10 zł), na dwa zamki. Idealnie, jeśli można by było wwiercić ościeżnicę co najmniej w podłogę i prawą ścianę. Znalazłem taką ofertę na drzwi, ale jestem otwarty na alternatywy: https://www.olx.pl/oferta/drzwi-stalowe-metalowe-pod-wymiar-ogrodek-piwnica-CID628-IDx4eBP.html Proszę o swoją propozycję rozwiązania i wycenę wykonania. - sama robocizna za montaż zaproponowanych drzwi - ewentualna propozycja montażu wraz z drzwiami To tylko piwnica, więc nie chciałbym iść w jakieś super koszty, ale drzwi powinny być solidne. Na czasie nie zależy mi tak bardzo, tj. nie musi być na już. Uprzejmie proszę o wysłanie propozycji z wyceną - jeśli nie załączyłem jakichś informacji, to proszę o dopytanie. W przeciwnym przypadku muszę założyć, że moje ogłoszenie nie zostało nawet przeczytane. Poproszę o konkrety. :) (Zamieszczam ogłoszenie raz jeszcze, bo nie da się niestety edytować wysłanego już opisu.)
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Artur dodał zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
wewnętrzne
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
tak, mam tylko drzwi
Dodaj komentarz lub załączniki
Mam drzwi do montażu w pokoju w bloku (lewe 80 cm). Stare drzwi, które wisiały na dwóch zawiasach są wymontowane, a kupione są nowe drzwi do zamontowania na trzech zawiasach (w zestawie), nie kupowałem ościeżnicy. Drzwi trzeba będzie obciąć ok. 7 cm, żeby weszły w futrynę. Pasuje mi termin albo pomiędzy 5-7 września albo dopiero 12 września.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 4