O Fixly

Fixly to serwis od usług, który łączy osoby szukające pomocy z odpowiednimi wykonawcami. Remont mieszkania, meble na wymiar, przewóz ładunku, organizacja imprezy, a może masaż? Te i wiele więcej usług znajdziesz na Fixly. Wybierz jedną z dostępnych kategorii, odpowiedz na kilka pytań i wyślij zapytanie! Nic więcej nie musisz robić. W ciągu kilku minut zainteresowani wykonawcy sami się do Ciebie odezwą.

Pomysł na Fixly narodził się w biurze Grupy OLX w Poznaniu, w skład której wchodzą najpopularniejsze w Polsce serwisy ogłoszeniowe: OLX, OTOMOTO oraz Otodom. Fixly wystartował 10 maja 2017 roku i od tego czasu jest sukcesywnie rozwijany - nie ma dnia, w którym byśmy się nie zastanawiali, co jeszcze można poprawić bądź ulepszyć.

400+

dostępnych usług

70 000+

zarejestrowanych wykonawców

4.7

średnia ocena wszystkich wykonawców

4 minuty

średni czas oczekiwania na pierwsze zgłoszenie

Dlaczego Fixly?

Fixly proponuje odwrócony model serwisu ogłoszeniowego, gdzie użytkownik informuje, jaką usługę ma do wykonania. Z kolei nawiązanie kontaktu leży po stronie wykonawcy. Dzięki temu na dodane zapytanie odpowiadają tylko zainteresowani profesjonaliści, którzy widzą wszystkie szczegóły zlecenia oraz preferowany termin realizacji. To znacznie przyspiesza proces i sprawia, że znalezienie wykonawcy nigdy nie było prostsze!

Wiemy, jak ważne w branży usługowej są polecenia, dlatego istotną rolę na Fixly odgrywają opinie. Zanim wybierzesz wykonawcę, przejrzyj oceny, które wystawili mu wcześniejsi klienci i dowiedz się, czy masz do czynienia z wiarygodnym profesjonalistą. Z kolei po wykonaniu zlecenia sam oceń danego specjalistę! Dajesz w ten sposób znać innym, czy polecasz korzystanie z jego usług.

Sprawdź sam i wypróbuj Fixly! Jeśli potrzebujesz pomocy przy dodawaniu swojego pierwszego zapytania, to zajrzyj do tego artykułu.

Jesteś wykonawcą? Zainteresowało Cię działanie serwisu? Załóż bezpłatnie konto wykonawcy i zacznij zdobywać nowych klientów z Fixly! Zarejestruj się tutaj.

Media o nas

Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?

Pokaż więcej

Już można zamawiać usługi fachowców na Fixly.pl

Pokaż więcej

Fixly - startup, który znajdzie dla Ciebie fachowca

Pokaż więcej

Fixly pokazuje, jak poradzić sobie z remontem i naprawami

Pokaż więcej

Zlecenia dla wykonawców usług - jak i gdzie je zdobywać?

Pokaż więcej

Fixly.pl – serwis ze zleceniami dla wykonawców usług

Pokaż więcej