O Fixly

Fixly to serwis, który łączy osoby zlecające usługę z odpowiednimi wykonawcami. Remont mieszkania, meble na wymiar, transport, pomoc prawna, naprawa samochodu, a może organizacja imprezy? Te i wiele więcej usług znajdziesz na Fixly. Wystarczy dodać zapytanie na stronie bądź w wygodnej aplikacji mobilnej, aby otrzymać oferty od specjalistów z okolicy. Fixly to serwis Grupy OLX, w skład której wchodzą najpopularniejsze w Polsce serwisy ogłoszeniowe: OLX, OTOMOTO oraz Otodom

Jak działa Fixly?

Fixly proponuje odwrócony model serwisu ogłoszeniowego. Oznacza to, że zlecający informuje, jaką usługę ma do wykonania, a specjaliści sami kontaktują się w sprawie jej realizacji. Wystarczy wybrać jedną z dostępnych kategorii, wskazać lokalizację i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących szczegółów zlecenia. Zainteresowani wykonawcy skontaktują się ze zlecającym, wysyłając swoje oferty. Cały proces trwa tylko kilka minut!

400+

dostępnych usług

160 000+

zarejestrowanych wykonawców

4.7

średnia ocena wszystkich wykonawców

4 minuty

średni czas oczekiwania na pierwsze zgłoszenie

Dlaczego Fixly?

Fixly umożliwia wygodny i szybki sposób na zlecanie usług. Wystarczy dodać zapytanie, a resztę wykona Fixly, łącząc zlecającego z odpowiednimi wykonawcami. W kilka minut można zebrać oferty od zainteresowanych specjalistów z okolicy, oszczędzając czas na samodzielnym szukaniu.

Wiemy, jak ważne w branży usługowej są polecenia, dlatego istotną rolę na Fixly odgrywają opinie. Dlatego przed wyborem wykonawcy można przejrzeć oceny, które wystawili wcześniejsi klienci, sprawdzając tym samym, czy dany profesjonalista jest polecany przez innych. Z kolei po realizacji zlecenia można samemu ocenić danego fachowca, dając znać kolejnym klientom, czy warto korzystać z jego usług.

Sprawdź sam i wypróbuj Fixly! Jeśli potrzebujesz pomocy przy dodawaniu swojego pierwszego zapytania, to zajrzyj do tego artykułu.

Jesteś wykonawcą? Zainteresowało Cię działanie serwisu? Załóż bezpłatnie konto wykonawcy i zacznij zdobywać nowych klientów z Fixly! Zarejestruj się tutaj.

Media o nas

Szukasz sprawdzonego wykonawcy? Bądź sprytny i spraw, by to on cię znalazł!

Pokaż więcej

Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?

Pokaż więcej

Fixly - startup, który znajdzie dla Ciebie fachowca

Pokaż więcej

Platforma Fixly zachęca w reklamie "Nie kupuj - naprawiaj"

Pokaż więcej

Fixly.pl – serwis ze zleceniami dla wykonawców usług

Pokaż więcej

Jak w 5 minut zlecić usługę i znaleźć fachowca?

Pokaż więcej