Coś poszło nie tak…

Zdobądź nowych klientów!

Zarejestruj się na Fixly i zacznij zarabiać.
Zdobywanie nowych zleceń jeszcze nigdy nie było takie proste!

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • stały dostęp do nowych zleceń
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • profesjonalny profil fachowca, z opiniami o Twojej pracy
  • to Ty decydujesz kto może się z Tobą skontaktować

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Czy korzystanie Fixly jest płatne?

Nie! Fixly jest darmowym narzędziem, które pozwoli Ci zdobyć nowych klientów. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, a zyskasz dostęp do setek zapytań, jakie codziennie dodają nasi użytkownicy.

Jak znaleźć na Fixly nowych klientów?

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz wysłać zlecającemu swoją ofertę. Warto działać szybko, ponieważ w odpowiedzi na jedno zapytanie zlecający może otrzymać maksymalnie 5 ofert od wykonawców.

Jak zacząć korzystać z Fixly?

Najlepiej od rejestracji konta. Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail i nazwę firmy, jeśli ją prowadzisz. By zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia dodaj zdjęcia do galerii i uzupełnij swój profil w Ustawieniach.

Kiedy zlecający zobaczy moje dane?

Część danych, na które zarejestrujesz swoje konto (imię i nazwisko, nazwa firmy) będzie widoczna dla zlecającego jak tylko wyślesz mu swoją ofertę, ale Twoje dane kontaktowe (numer telefonu, adres) dopiero wtedy, gdy zdecydujesz się nimi podzielić.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców

Polacy odnawiają meble z PRL

Komody, stare krzesła i fotele, a nawet słynne meblościanki. Meble z poprzedniej epoki, które w dobie meblowych marketów do niedawna mocno trąciły myszką, wracają do gry. A to za sprawą nowej mody na odnawianie mebli z PRL. Moda na meble z PRL Po okresie fascynacji meblami z popularnych sieciowych marketów wiele Polek i Polaków swoje zainteresowanie skierowało ku rozwiązaniom nieszablonowym. Powtarzalne, katalogowe fotele, sofy, stoliki i krzesła przestały robić wrażenie. Tymczasem dawne...Czytaj więcejArtykuł Polacy odnawiają meble z PRL pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.

Instalacja fotowoltaiczna – co musisz o niej wiedzieć?

Koszty budowy domowej mini elektrowni słonecznej z roku na rok spadają. Obecnie szacuje się, że instalacja fotowoltaiczna powinna zwrócić się już po 7-10 latach, a przewidywany czas jej działania to co najmniej 20 lat. Nie dziwi zatem, że coraz więcej osób jest zainteresowanych korzystaniem z energii słonecznej. Jak działa instalacja fotowoltaiczna? Panele fotowoltaiczne to systemy pojedynczych ogniw zbudowanych z krzemu, który pełni rolę...Czytaj więcejArtykuł Instalacja fotowoltaiczna – co musisz o niej wiedzieć? pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.

Zlecenie wykonane? Warto poprosić o ocenę!

Dziś nie trzeba już czekać do rodzinnego przyjęcia lub dzwonić do znajomych, by znaleźć sprawdzonego fachowca. Polecenia, które kiedyś przekazywane były słownie przez zadowolonych klientów, obecnie można łatwo znaleźć w sieci. Recenzjami w serwisach takich jak Fixly, kieruje się wielu potencjalnych klientów. Dlatego warto zadbać o wysoką średnią, zbierając dobre oceny! Sprawdzony fachowiec to prawdziwy skarb. Nikt nie chce ryzykować i powierzać prac remontowych...Czytaj więcejArtykuł Zlecenie wykonane? Warto poprosić o ocenę! pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.