Coś poszło nie tak…

Zdobądź nowych klientów!

Zarejestruj się na Fixly i zacznij zarabiać.
Zdobywanie nowych zleceń jeszcze nigdy nie było takie proste!

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • stały dostęp do nowych zleceń
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • profesjonalny profil fachowca, z opiniami o Twojej pracy
  • to Ty decydujesz kto może się z Tobą skontaktować

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Czy korzystanie Fixly jest płatne?

Nie! Fixly jest darmowym narzędziem, które pozwoli Ci zdobyć nowych klientów. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, a zyskasz dostęp do setek zapytań, jakie codziennie dodają nasi użytkownicy.

Jak znaleźć na Fixly nowych klientów?

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Jak zacząć korzystać z Fixly?

Najlepiej od rejestracji konta. Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail i nazwę firmy, jeśli ją prowadzisz. By zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia dodaj zdjęcia do galerii i uzupełnij swój profil w Ustawieniach.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców

Polacy odnawiają meble z PRL

Komody, stare krzesła i fotele, a nawet słynne meblościanki. Meble z poprzedniej epoki, które w dobie meblowych marketów do niedawna mocno trąciły myszką, wracają do gry. A to za sprawą nowej mody na odnawianie mebli z PRL. Moda na meble z PRL Po okresie fascynacji meblami z popularnych sieciowych marketów wiele Polek i Polaków swoje zainteresowanie skierowało ku rozwiązaniom nieszablonowym. Powtarzalne, katalogowe fotele, sofy, stoliki i krzesła przestały robić wrażenie. Tymczasem dawne...Czytaj więcejArtykuł Polacy odnawiają meble z PRL pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.

Instalacja fotowoltaiczna – co musisz o niej wiedzieć?

Koszty budowy domowej mini elektrowni słonecznej z roku na rok spadają. Obecnie szacuje się, że instalacja fotowoltaiczna powinna zwrócić się już po 7-10 latach, a przewidywany czas jej działania to co najmniej 20 lat. Nie dziwi zatem, że coraz więcej osób jest zainteresowanych korzystaniem z energii słonecznej. Jak działa instalacja fotowoltaiczna? Panele fotowoltaiczne to systemy pojedynczych ogniw zbudowanych z krzemu, który pełni rolę...Czytaj więcejArtykuł Instalacja fotowoltaiczna – co musisz o niej wiedzieć? pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.

Zlecenie wykonane? Warto poprosić o ocenę!

Dziś nie trzeba już czekać do rodzinnego przyjęcia lub dzwonić do znajomych, by znaleźć sprawdzonego fachowca. Polecenia, które kiedyś przekazywane były słownie przez zadowolonych klientów, obecnie można łatwo znaleźć w sieci. Recenzjami w serwisach takich jak Fixly, kieruje się wielu potencjalnych klientów. Dlatego warto zadbać o wysoką średnią, zbierając dobre oceny! Sprawdzony fachowiec to prawdziwy skarb. Nikt nie chce ryzykować i powierzać prac remontowych...Czytaj więcejArtykuł Zlecenie wykonane? Warto poprosić o ocenę! pochodzi z serwisu Niezbędnik Wykonawcy Fixly.