Zlecenia na strony Internetowe

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly oraz Regulamin Fixly Pomoc sąsiedzka. Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia na strony WWW

Rafał dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
modernizacja istniejącej strony internetowej
Jakiej strony dotyczy usługa?
strona korporacyjna / produktowa
W jakiej branży działa firma, dla której ma być zaprojektowana strona?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebujemy firmy, która będzie w stanie wprowadzać zmiany na stronie www.zorientowani.********* to, że się ulotniła. Strona zrobiona w kodzie autorskim. Oprócz zmian w pierwszej kolejności trzeba odnowić certyfikat ssl.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Piotr dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
zaprojektowanie i stworzenie nowej strony internetowej
Jakiej strony dotyczy usługa?
strona firmowa
W jakiej branży działa firma, dla której ma być zaprojektowana strona?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Jakie dodatkowe usługi Cię interesują?
dostosowanie do urządzeń mobilnych, pozycjonowanie strony / SEO, inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję strone www a w zasadzie całkiem nowy wygląd strony dla firmy zajmującej wynajmem skrytek pocztowych i wirtualnych biur. Obecnie strona wygląda tak: http://skrytkipocztowe.com Chcemy aby strona wyglądała nowocześnie i "z gracją elegancją", styl minimalistyczny lecz innowacyjny.. Chciałbym funkcjonalność taką jak jest w fenrois https://biuro.fenoris.pl mianowicie każdy z klientów dostaje od nas login i hasło do swojego konta (lub sam je zakłada) i ma dostęp gdzie są jego zeskanowane korespondencje oraz możemy wysyłać mu powiadomienie o nadejsciu nowej korespondencji które to wyśle mu się na podany numer telefonu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Piotr dodał zapytanie:
Zakres:
zaprojektowanie i stworzenie nowej strony internetowej
Strona:
strona firmowa
Branża:
sprzedaż / marketing
Dodatkowe usługi:
dostosowanie do urządzeń mobilnych, dostęp do panelu zarządzającego treścią, pozycjonowanie strony / SEO, inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję aby stworzono dla mnie stronę internetową dla firmy zajmującej się wynajmem biur wirtualnych oraz działalnością związaną z obsługą biura i korespondencji firmowych a także świadczenia usług zdalnego sekretariatu czy też asystenta biznesu. Preferowany styl wykonania strony jako bootstrap? Zależy nam na eleganckim prostym nieszablonowym innowacyjnym wyglądzie strony, najlepiej w kolorach zarezerwowanych dla sektora usług premium i private banking. Chcemy aby komunikacja naszej marki nawet dla przypadkowego odwiedzającego witrynę zainteresowała i zachęciła do skorzystania z naszych usług dając mu świadomość korzystania z najwygodniejszej usługi na rynku przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Najważniejsze w naszym biznesie jest dostarczenie usługi, która da komfort oraz pozwoli skupić się na realizowaniu ich planów biznesowych a nam oddeleguje część zadań jakie wiążą się z prowadzeniem oraz otwieraniem firmy ( zdalny asystent prowadzenia biznesu)
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Dostępne usługi

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.