Usługi prawne i administracyjne

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly.
Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia prawno-administracyjne

Konrad dodał zapytanie:
Usługa:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam potrzebuje aby upoważnic Syna do do wszelkich dział związanych z lokalem mieszkaniowym którego jestem właścicielem chodzi aby mógł wynajmowąc podpisac umowe z energetyga itp
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 2

Julia dodała zapytanie:
Usługa:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebna - Uwierzytelniona kopia dokumetow, nalezy potwierdzic ze zgodnoscia takie dokunety jak- akt notarialny kupna mieszkania, umowa najmu, dowod, paszport, parę urzędowych dokumentów. Ilość stron lącznie ok. 100 Lokalizacja - Warszawa i okolice Termin tealizacji w ciagu tygonia.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 2

Elvin dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Cześć! Mówię tylko po rosyjsku lub angielsku. Potrzebuję notarialnego pełnomocnictwa, aby mój przyjaciel mógł zabrać mój paszport do ambasady i go odebrać.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 2

Dostępne usługi

Inni wykonawcy w tej kategorii

Mamy 1771 wykonawców w kategorii Usługi prawne i administracyjne ze średnią ocen 5.0 (na podstawie 104 opinii)

Andrzej Aleksander

Warszawa

4.9118 opinii

Złota rączka: naprawy hydrauliczne,elektryczne, drobne remonty,malowanie,montaż:paneli, karniszy, mebli, - kierownik budowy,Inspektor nadzoru,kosztorysy -doradztwo przy realizacji budowy

Biuro Prawne

AiRP, Katowice

4.980 opinii

Szybka, tania i skuteczna pomoc prawna. Doradzam w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Udzielam konsultacji, opinii prawnej oraz sporządzam wszelkie pisma procesowe - zapraszam.

Michał Papaj

Warszawa

4.967 opinii

Witam wszystkich bardzo serdecznie. wykonuje nastepujące usługi: ścianki G-K sufity G-K przedścianki G-K przedścianki ścianki G-K zabudowy oraz poddasza GK szpachlowanie malowanie panele i inne

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców