Remont

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly.
Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia remontowe

Damian dodał zapytanie:
Narzędzia:
wiertarka
Jak długo?
na 1 dzień
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzbuję przywiesić szklaną tablicę do ściany. Praca na max 10-15 min
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 5

Michalina dodała zapytanie:
Jakie narzędzia chcesz wypożyczyć?
wyrzynarka
Na jak długo chcesz wypożyczyć narzędzia?
od 2 do 4 dni
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 4

Weronika dodała zapytanie:
Narzędzia:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Jak długo?
od 2 do 4 dni
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam, Potrzebuję pożyczyć odkurzacz przemysłowy, a wypożyczalnie zamknięte, najlepiej do poniedziałku :) Zapłacę 50 zł Warszawa Białołęka, Tarchomin
Kiedy usługa powinna być wykonana?
6.3.2021

Oferty wykonawców: 3

Dostępne usługi

Inni wykonawcy w tej kategorii

Mamy 10000 wykonawców w kategorii Remont ze średnią ocen 4.7 (na podstawie 4670 opinii)

Zbigniew Jabłoński

Ustanów

5.01602 opinie

Naprawa, regulacja, serwis, uszczelnianie okien, drzwi każdego typu. Wymiana szyb, okuć, klamek, uszczelek, zawiasów, wkładek, zamków, zasuwek Montaż nawiewników okiennych. Fachowo,solidnie, sprawnie!

Filip Klepacki

filbud, Warszawa

5.0861 opinii

witam jestem hydraulikiem z 11 letnim doswiadczeniem wykonuje zlecenia na duzych jak i malych obiektach zapraszam do korzystania z moich usług

Woytek Woytek

Warszawa

4.9779 opinii

Witam , z wykształcenia jestem Technikiem Budownictwa. Zajmuję się Hydrauliką i Elektryką . Od 29 lat pracuję w zawodzie, mam duże doświadczenie. Wystawiam faktury. Zapraszam.

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców