Projektowanie

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly.
Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia dla projektantów

Jakub dodał zapytanie:
Usługa:
zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Firma, którą reprezentuję posiada działkę z domem w Warszawie. Dom jest w kiepskim stanie technicznym i jego modernizacja raczej nie jest finansowo opłacalna. Chcielibyśmy tak zagospodarować działkę, aby uzyskać możliwie największy zwrot z inwestycji. Prawdopodobnie będzie to wzniesienie budynku nowego jednorodzinnego i podzielenie go na niezależne lokale do sprzedaży pojedynczo lub wzniesienie budynku jednorodzinnego i podział na bardzo małe mieszkania, najlepiej jednopokojowe(tzw. mikrokawalerki) i sprzedaż w całości pod wynajem. Szukamy projektanta, który ma już doświadczenie w podobnych realizacjach oraz zaproponuje najbardziej opłacalny projekt. Być może będziecie Państwo w stanie zaproponować rozwiązanie, które uprości i przyspieszy procedurę pozwolenia na wyburzenie oraz pozwolenia na budowę w ramach np. rozbudowy lub przebudowy obiektu istniejącego. Przesyłam wyciąg z najważniejszych zapisów planu miejscowego oraz schemat zagospodarowania działki wraz z obowiązującą w planie nieprzekraczalną linią zabudowy. Załączam również rysunki budynku w aktualnej formie( projekt nadbudowy i budowy garażu z 1975 roku). Proszę o zaproponowanie wyceny projektu wraz z obsługą całego procesu inwestycyjnego oraz przedstawienie proponowanego rozwiązania wraz z szacunkowym kosztem i czasem realizacji proponowanej inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu. Z poważaniem Jakub Komarczewski
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Ann dodał zapytanie:
Usługa:
zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Do zaprojektowania mamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów. Mamy jakieś tam swoje wstępne wyobrażenia jak miałby wyglądać ( i bardzo amatorskie wizualki z jakiegoś darmowego programu z internetu) ale potrzebujemy pomocy specjalisty, który pomoże nam zaprojektować mieszkanie przede wszystkim funkcjonalnie, z dobrze rozplanowaną przestrzenią i jakimiś ciekawymi rozwiązaniami np. dot. przechowywania. Podobają nam się jasne, nowoczesne wnętrza, jednocześnie wyleczyliśmy się chyba już z białej kuchni i chętnie postawimy na jakiś mocniejszy/ciekawszy akcent. Cenimy sobie również dobry kontakt. Jeśli chodzi o budżet to chcielibyśmy przeznaczyć na całe wykończenie około 120, max 150 tyś ale nie wiemy czy to jest wykonalne ;) Jesteśmy laikami jeśli chodzi o urządzanie mieszkania w stanie deweloperskim z architektem, dlatego oprócz ceny i portfolio poprosimy o info jak ogólnie przebiega taka współpraca (ilość spotkań/ewentualnych poprawek). Na pewno oprócz wizualizacji potrzebujemy projekt wykonawczy. Preferujemy osoby z Warszawy, żeby ewentualnie móc się spotkać jednak na żywo niż online. Załączam zrzut mieszkania od dewelopera.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 6

Anna dodała zapytanie:
Usługa:
zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry. Razem z partnerem szukamy architekta, który wykona indywidualny projekt domu jednorodzinnego max do 180m2 inspirowany gotowym projektem . Działka znajduje się w Lesznie pod Warszawą. Ilość zmian jakie chcielibyśmy wprowadzić wyklucza adaptacje, ale bardzo podoba nam się ten projekt i chcielibyśmy, żeby był inspiracją do projektu indywidualnego, który wstępnie mamy już rozrysowany. Interesuje nas architekt, który będzie w stanie zaprojektować lub zlecić innym podwykonawcom elementy z kategorii: - architektura: projekt budowlany, projekt wykonawczy, (ewentualnie pełnomocnictwo i nadzór autorski), projekt podjazdu (droga prywatna) - podstawowe instalacje: projekt przyłącza prądu i projekt instalacji elektrycznej, projekt przyłącza wody i projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej, projekt przyłącza gazu i projekt instalacji gazowej lub pompy ciepła powietrze-woda, projekt systemu rekuperacji, obliczenie zapotrzebowania na ciepło - dodatkowe instalacje: projekt zasilania fotowoltaicznego, projekt ogrzewania podłogowego, kominek (z płaszczem wodnym?), projekt instalacji deszczowej, projekt przydomowej oczyszczalni
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Dostępne usługi

Inni wykonawcy w tej kategorii

Mamy 4465 wykonawców w kategorii Projektowanie ze średnią ocen 4.9 (na podstawie 718 opinii)

Jerzy J.

Serwis sprzętu AGD, Warszawa

4.9468 opinii

Zajmuję się naprawą sprzętu agd, między innym: pralki, lodówki, zmywarki, piekarniki elektryczne, plyty indukcyjne. Na świadczone usługi udzielam gwarancji.

Rościsław Batsenko

ReSet Rostyslav Batsenko, Józefów, otwocki

5.0290 opinii

- Pomiary instalacji PV - Automatyka przemysłowa i domowa - Pogotowie elektryczne - Dokładna lokalizacja przewodów, tras kablowych oraz uszkodzeń - Pomiary ochronne - Badania termowizyjne

Magdalena Małecka-Kruszewska

MK SERWIS, Warszawa

4.8285 opinii

Serwis urządzeń grzewczych. Naprawy bieżące, przeglądy konserwacyjne, pierwsze uruchomienia, awarie 24H/7. Sprzedaż kotłów i części zamiennych. Modernizacja kotłowni. Posiadamy własny magazyn części.

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców