Projektowanie

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej

Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin.
Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia dla projektantów

Krzysztof dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Posiadam mieszkanie w którym salon jest wysoki na dwa piętra i potrzebuje wykonać na górze sypialnię i mała łazienkę. Zależy nam na tym żeby strop był w miarę cienki żeby nie zrobić niskiego salonu. W załączniku plan Ściany 4,36 i 3,94 są wykonane z żelbetonu i na nich powinien opierać się cały ciężar stropu. Co do mocowań do ściany to widziałem ze można przymocować belki podpierające wokół ścian i do nich albo przymocować bezpośrednio belki albo oprzeć je na nich. Proszę o informację czy może Pan pomóc i podpowiedzieć oraz wykonać rozsądne rozwiązanie i przygotować projekt montażu takiego stropu. W załączniku plan
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Michał dodał zapytanie:
Usługa:
konsultacja architekta, zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Chciałbym ogłosić konkurs architektoniczny! Zadanie do wykonania: przerobienie mieszkania trzypokojowego na czteropokojowe. Chodzi mi o koncepcję, nie o projekt budowlany. Kilka najbardziej "oczywistych" pomysłów już mamy, ale liczę na Państwa kreatywność. Z uwagi na układ mieszkania, zadanie najłatwiejsze nie jest, takie bardziej dla ambitnych. Kilka słów o nas: czteroosobowa rodzina, rodzice + chłopiec (8 lat) i dziewczynka (5 lat). Dla dzieci osobne sypialnie + dla rodziców. Chcielibyśmy aby pozostały dwie łazienki i garderoba. Ale zdajemy sobie sprawę że Nagroda: 500 zł. Wybór subiektywny, dokonany przez rodzinę. Ale (za zgodą autorów) podzielę się ze wszystkimi uczestnikami konkursu ich pracami wraz z uzasadnieniem dlaczego akurat ten projekt wybiorę. Dodatkowo: będziemy potrzebowali projektu budowlanego o raz architektonicznego , także to dopiero początek. Skąd wiadomo, że nagrodę wypłacę? Jestem poważnym człowiekiem i daję na to swoje słowo honoru. Zastrzegam jednak, że jeżeli wpłynie np tylko jedna praca i nie będzie ona interesująca, nagrody nie wypłacę.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Aneta dodała zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
inna - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Zlece wykonanie prac inwentaryzacyjnych w miejscowosci Sucha Beskidzka. - instalacje centralnego ogrzewania - instalacje wodno-kanalizacji - p.poż - węzły cieplne Dla każdego z budynków do zinwentaryzowania węzeł cieplny Inwentaryzacja wykonanych instalacji wraz naniesieniem zmian na dokumentacji. Budynek A 9 kondygnacji Kubatura 37284 m3 460 grzejników 34 piony wod-kan + poziomy Budynek B 9 kondygnacji kubatura 14543 m3 106 grzejników 14 piony wod kan + poziomy Budynek C 5 kondygnacji kubatura 13961 m3 57 grzejników 20 piony wod kan + poziomy Budynek D 2 kondygnacje Kubatura 11460 m3 57 grzejników 2 kondygancje Wod-kan (poziomy) + Hydrant (poziom w piwnicy + 3 szafki) Prosektorium 2 kondygnacje Kubatura 1531 m3 29 grzejników Brak instalacji Wod Kan Instalacja hydrantowa pod kompleksem budynków ABC w ilości 5 pionów i 34 hydrantów
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Dostępne usługi

Inni wykonawcy w tej kategorii

Mamy 2496 wykonawców w kategorii Projektowanie ze średnią ocen 4.8 (na podstawie 5975 opinii)

4 lata doświadczenia
Rościsław Batsenko świadczy usługi od 2016 roku
11 miesięcy na Fixly

Automatyk-elektryk Szybka diagnoza i naprawa usterek Lokalizacja przewodów oraz tras kablowych Pomiary ochronne

11 lat doświadczenia
FIXIT Warszawa świadczy usługi od 2009 roku
4 miesiące na Fixly

Elektryk+hydraulik+złota rączka Naprawa pralek zmywarek Podłączanie płyt i piekarników Uprawnienia elektryczne Pieczątka do gwarancji Pomiary i montaż Przejrzyste niskie ceny Czysto i grzecznie :)

5 lat doświadczenia
MontażNaprawa Mebli świadczy usługi od 2015 roku
12 miesięcy na Fixly

MONTAŻ, NAPRAWA MEBLI, MEBLI NA WYMIAR. Gwarantujemy jakość i termin wykonania prac.

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców