Malarz

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly.
Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia dla malarzy

Grzegorz dodał zapytanie:
Jaka usługa Cię interesuje?
malowanie
Co chcesz pomalować / wytapetować?
inne - ustalę szczegóły z wykonawcą
Ile m² mają łącznie pomieszczenia, które chcesz pomalować / wytapetować?
powyżej 100 m²
Jakie materiały / narzędzia zapewniasz?
nie zapewniam materiałów
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Dodaj komentarz lub załączniki
Remont polega na pomalowaniu ścian , drzwi stalowych i drzwiczek do szachtów, grzejników w kolorze kawa z mlekiem ( T0260 sczytany z koloru AC-26 ozark schadows z palety Benjamin Moore) , sufity pomalowane na biało. Nowoprojektowane portale wind wykończone stalą nierdzewną satynowaną gr. 1,5mm na podkonstrukcji. Pochwyty, elementy balustrad i furtka, lakierowane w kolorze stali nierdzewnej. Pomieszczenia ŚLUZ przeciwpożarowych, malowane wraz z sufitami i drzwiami na kolor T1331 (szary). Do malowania ścian pomieszczeń najbardziej narażanych na uszkodzenia ( korytarz wejściowy, klatka parteru, śluzy przeciwpożarowe) należy używać żywicznej farby posadzkowej; uretanowo-alkidowej. Ściany klatki schodowej powyżej malowane akrylową farbą lateksową. Wprowadzono stalowy cokół w kolorze antracytowym RAL 7016 o szer. 2cm, wysokości 15cm na całej klatce poza pomieszczeniami śluz. W śluzach zachowuje się istniejący cokół z gresu wysokości 12cm; wymieniając, uzupełniając uszkodzone fragmenty, czy ubytki. Wnęka z numerami lokali podświetlona LED 6000K z trzech stron, boki wnęki malowanie jak ściana, plecy blacha ze stali nierdzewnej satynowanej gr 10mm klejona do ściany wnęki. Napis wygrawerowany . Oświetlenie ledowe nastropowe -OPRAWY 'SPECTRUM' CEL ZOSMA 4 ROUND 830 27W 230V 40° w kolorze czarnym. Oprawy awaryjne oprawa nastropową 'HYBRYD' KWADRA ROAD PLUS N AT 1C LED3 9005, kod 0332Ral 3 W; 225lm; 1h, tryb pracy ciemny. W śluzach oprawa LED z modułem awaryjnym 'LENA LIGHTING' SHORT LED 660MM 2300LM 15W PC IP66 840 INOX 4000K. Istniejąca tablica informacyjna aluminiowa zlicowana z zabudowa ściany ( nisza na tablice powstanie poprzez zdjęcie 40mm warstwy wykończeniowej ściany , oraz dołożenie gipsokartonu na plackach (25mm). W zabudowie z gipsokartonu zlicowane jest lustro w korytarzu wejściowym. Okolice grzejnika nie wykańczane dodatkową zabudową z GK. Naprzeciw tablicy informacyjnej fragment ściany wykończony blacha ze stali nierdzewnej satynowanej licowanej z cokołem poniżej. Drzwi z pomieszczeń ŚLUZ przeciwpożarowych płycinowe wymienić na stalowe Hoermann ZK ISO pomalowane natryskiem w kolorze pomieszczenia ( szarym) T1331 . Przy drzwiach wejściowych do mieszkań wprowadzono numeracje mieszkań - płytka ze stali nierdzewnej satynowanej grubości 10 mm z wygrawerowanymi numerami przyklejona do ściany ponad dzwonkiem. Projekt nie przewiduje zmiany w posadzkach, poza wymianą uszkodzonych płytek gresowych 30x30 (cm) uzupełnionych identycznymi DOKUMENTACJA

Oferty wykonawców: 3

Ilona dodała zapytanie:
Miejsce:
mieszkanie
Powierzchnia:
30 - 50 m²
Zapewniane materiały:
farby
Dodaj komentarz lub załączniki
Zlecę malowanie, ale także kilka usług dodatkowych. Bardzo proszę o zapoznanie się i przybliżoną wycenę poszczególnych pozycji. Mieszkanie ma 35,5 m2. Potrzebne prace to: 1/ Malowanie ścian (51 m2) kremową farbą Magnat, w tym jedna ściana będzie w zielonym kolorze (Beckers Designer), sufit pozostaje biały 2/ Przed pomalowaniem kolorem powyżej poproszę o pomalowanie białą farbą podkładową odbijającą promieniowanie elektromagnetyczne sypialni (jest jej 3,5 kg, więc na więcej nie wystarczy) 3/ Położenie nowego akrylu na krawędziach pomiędzy sufitem a ścianami 4/ Malowanie niewielkej powierzchni komina (0,8 m2) nad blatem farbą tablicowo-magnetyczną 5/ Krawędź cokołów w mieszkaniu równo zamalować farbą 6/ Zapiankować okno w jednym miejscu na zewnątrz 7/ Położyć 5 płytek nad blatem (całe, bez przycinania), ale z ze zrobieniem dwóch otworów pod gniazdka 8/ Założyć dwa karnisze 9/ Podłączyć pralkę 10/ W łazience jest głośnik sufitowy, który nie mieści się w suficie podwieszanym, odrobinę wystaje, więc trzeba położyć dookoła gładź czy silikon, by to ukryć 11/ Kabina prysznicowa została zamontowana zbyt wąsko, w związku z tym krawędz płytek wystaje poza nią - by to zakryć trzeba namalować paski z czarnego akrylu, albo jakieś wąskie maskownice zamontować
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Anna dodała zapytanie:
Miejsce:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Powierzchnia:
50 - 70 m²
Zapewniane materiały:
nie zapewniam materiałów
Dodaj komentarz lub załączniki
Zapytanie ofertowe – rok 2019 Proszę o przedstawienie oferty na prowadzenie prac dla obsługiwanej przeze mnie Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Siedleckiej 37ab: 1. Remont klatki schodowej zgodnie z poniższym przedmiarem: Lp. Opis Ilość j.m. 1 Demontaż lamp 8 szt. 2 Montaż lamp 8 szt. 3 Lampy Camea Lena Led RCR 8 szt. 4 Likwidacja łączników światła 8 szt. 5 Czyszczenie i odpylenie ścian i sufitów 1 szt. 6 Malowanie ścian i sufitów klatki schodowej wraz z drobnymi reperacjami (w cenie zabezpieczenie podłogi, drzwi, balustrady, przygotowanie podłoża - drobne naprawy (do 3pkt./m2), gruntowanie - malowanie dwukrotne farbą akrylową (Dekoral Pro Polinit 3000) w kolorze NCS jasnym, wykończenie matowe 1 szt. 7 Dwukrotne malowanie lamperii na ścianach do wys. 1,30m emalią AKRYLOWĄ kolor NCS jasny, wykończenie półmat (Dekoral) 1 szt. Powierzchnia malowania – 67,4 m2 Termin prac – 2019 r., szczegółowy termin do uzgodnienia. Prosimy o przesłanie oferty na adres mailowy: biur****@***** do dnia 28.06.2019 r. Ważność oferty – minimum 90 dni od momentu jej otrzymania.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Dostępne usługi

Inni wykonawcy w tej kategorii

Mamy 7188 wykonawców w kategorii Malarz ze średnią ocen 4.8 (na podstawie 1163 opinii)

Kamil Ślężak

Gdańsk

4.6301 opinii

W nagłych sytuacjach potrzeba sprawnego działania.Elektryka i hydraulika to nasze powołanie.Robimy to z pasją.Poszerzamy grono naszych zadowolonych klientów. Działamy na terenie Poznania i okolic.

Jakub J.

Warszawa

4.9207 opinii

Sprawy różne związane z wykończeniem mieszkania oraz usługi typu złota rączka czyli wszystkie problemy domowo-biurowe: elektryczne, hydrauliczne, montaż i naprawa mebli i tak dalej

Łukasz Skorupa

waw usługi domowe Łukasz Skorupa, Warszawa

4.8199 opinii

Witam, rzetelna, solidna, terminowa firma z referencjami zajmująca się usługami typu złota rączka, naprawy domowe zapewniająca doradztwo, transport, materiały oraz indywidualne podejście do klienta

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.

Najciekawsze wpisy na naszym blogu dla wykonawców