Zlecenia na minikoparkę, zlecenia na prace koparką

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly oraz Regulamin Fixly Pomoc sąsiedzka. Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia na roboty ziemne

Piotr dodał zapytanie:
Rodzaj usługi:
inne - opiszę w ostatnim kroku
Potrzebny sprzęt:
nie wiem, potrzebuję pomocy wykonawcy
Powierzchnia:
powyżej 50 mb
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry Potrzebuje wyrównania terenu na działce 1500m2. Proszę o wskazówki jakie dane mam podać, aby uzyskać realną wycenę. Ziemia do wyrównania terenu po mojej stronie, wymagane wszelkie prace ziemne do uzyskania równego placu. Prace do wykonania w gminie Korytnica, ok 60 km od Warszawy. Prace planowane na marzec/kwiecień 2020
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Izabela dodała zapytanie:
Pozwolenie:
nie, pozwolenie nie jest wymagane
Głębokość studni:
nie wiem, potrzebuję pomocy wykonawcy
Dodatkowe usługi:
montaż pompy do studni
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję wywiercic studnię abisynkę na działce koło EC Siekierki. Nie ma możliwości wjazdu samochodem na miejsce odwiertu ale mozna wjechac pod samą działke. Ewentualnie od razu mozliwość wykonania dwoch wierceń na dwóch sąsiednich działkach.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 2

Karol dodał zapytanie:
Pozwolenie:
nie, pozwolenie nie jest wymagane
Głębokość studni:
nie wiem, potrzebuję pomocy wykonawcy
Dodatkowe usługi:
montaż filtrów do uzdatniania wody, montaż pompy do studni
Dodaj komentarz lub załączniki
Chodzi o przerobienie klasycznej abisynki z pompką ręczną : chodzi o to żeby doprowadzić wodę do domku (kilka metrów), tak żeby woda leciała w sposób ciągły z kranu, bez konieczności pompowania ręcznego.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 2

Dostępne usługi

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.