Zlecenia na przewóz osób

Zarejestruj się na Fixly - zarabiaj więcej
Twoja miejscowość
Klikając przycisk kontynuowania, akceptuję Regulamin Fixly oraz Regulamin Fixly Pomoc sąsiedzka. Przyjmuję do wiadomości, że Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Grupa OLX sp. z o.o. wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

Co zyskujesz dzięki Fixly?

  • dostęp nawet do kilkudziesięciu zleceń dziennie
  • aplikację mobilną do sprawnego kontaktu z klientami
  • możliwość zebrania opinii od wszystkich Twoich klientów
  • to Ty decydujesz, kto może się z Tobą skontaktować

Ostatnie zlecenia na przewóz osób

Tomek dodał zapytanie:
Cel przewozu:
wycieczka
Liczba osób:
21 - 50 osób
Udogodnienia:
inne - opiszę w ostatnim kroku, klimatyzacja, gniazdka 230V
Podróż:
w dwie strony
Skąd i dokąd:
warszawa-kraków -warszawa
Dodaj komentarz lub załączniki
Przewóz 10 września 2020 grupy , wstępnie zakładam do 50 osób max na koncert z Warszawy do Krakowa, Wyjazd przykładowo z Centrum Warszawy ok 12:00 do Krakowa do Tauron Arena powrót po koncercie ok 23:00 . Ilość km 600 . Poproszę o dobrą ofertę cenową oraz opis modelu autokaru.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
10.9.2020

Oferty wykonawców: 2

Andrzej dodał zapytanie:
Jaki jest cel przewozu?
wycieczka
Ile osób chcesz przewieźć?
9 - 20 osób
Jakich udogodnień potrzebujesz?
inne - opiszę w ostatnim kroku
W ile stron potrzebujesz transportu?
w dwie strony
Skąd i dokąd potrzebujesz przewozu - wpisz oba miejsca
Warszawa Hotel - Ujazd (na miejscu 15km) Wyjazd około 7:50 wyjazd z Ujazd 16:30
Dodaj komentarz lub załączniki
Ilość osób: 15 Data: 6 marca 2020 Przyjazd do Ujazdu ok. 9:30-10:00 Obiad o 14:00 (Zajazd Piwowarski ul. Bronisławów 3a, 97-225 Bronisławów) Powrót do zakładu w Ujeździe 15:00 Powrót do Warszawy z Ujazdu o 16:30
Kiedy usługa powinna być wykonana?
6.3.2020

Oferty wykonawców: 4

Stefan dodał zapytanie:
Cel przewozu:
transport do pracy
Liczba osób:
powyżej 50 osób
Udogodnienia:
klimatyzacja, gniazdka 230V, inne - opiszę w ostatnim kroku
Podróż:
w dwie strony
Skąd i dokąd:
Transport z różnych części Warszawy busami kilku-kilkunastoosobowymi (nie większe).
Dodaj komentarz lub załączniki
Trasy przejazdu ustalane maksymalnie na kilka godzin przed przejazdem, mogą być zmieniane na bieżąco. Kierowca będzie kierowany przez nawigację. Wymagane licencje (nie jest to bolt/uber). Chodzi o stały transport pracowników biurowych funkcjonujący w godzinach 7-10 i 15-19. Można założyć, że będzie ok. 5 000 - 5 500 km miesięcznie. Liczba pojazdów do określenia na dalszym etapie. Interesuje mnie, jaki będzie szacunkowy koszt za km, aby móc dopracować ofertę dla klienta.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Dostępne usługi

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Najlepiej od rejestracji konta. Wybierz czym się zajmujesz, wpisz nazwę swojej miejscowości i podaj adres e-mail. W kolejnym kroku uzupełnij informacje o sobie i dodaj zdjęcie profilowe. Pamiętaj o dodaniu również zdjęć swoich realizacji, żeby zainteresować zlecających i zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia.

Nie musisz ich nawet szukać! Gdy zlecający doda w serwisie zapytanie, dotyczące świadczonych przez Ciebie usług - poinformujemy Cię o tym. Jeśli zapytanie Cię zainteresuje, możesz skontaktować się ze zlecającym, dopytać o wszelkie szczegóły i umówić na realizację usługi.

Od ilości opinii na Twoim koncie zależy, czy zlecający sięgną po telefon, by zadzwonić do Ciebie i umówić się na realizację usługi. Im więcej opinii, tym więcej zleceń. Nawet jeśli jeszcze nie wykonałeś żadnego zlecenia z Fixly, możesz poprosić o rekomendacje klientów spoza naszego serwisu. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia na swoim koncie, a następnie w zakładkę Opinie i roześlesz do nich prośby o ocenę. Dzięki temu szybciej zaczniesz zdobywać zlecenia.