Fixly spotted Łódź: znajdź usługę, której szukasz

Mamy 169446 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8,
902 jest teraz online

Mamy 169446 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8, 902 jest teraz online

Usługi zdalne

Najlepsi wykonawcy w Łodzi

Bartosz Gawroński

Elektryk32, Łódź

5.0613 opinii

Witam, Usuwam awarie elektryczne i awaryjnie otwieram całą dobę, 7 dni w tygodniu. W Łodzi i okolicach. Zapraszam.

Marcin Paliński

Łódź

5.0362 opinie

Zajmuję się wszystkimi problemami zwiazanymi z zagadnieniami z ciepłownictwa,hydrauliki,gazu, kanalizacji.Począwszy od wymiany uszczelki aż po nowoczesne systemy grzewcze.Montażem filtrów do wody.

Piotr Kowalewski

Łódź

5.0360 opinii

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Na Fixly szybko sprawnie i solidnie indywidualne podejście do każdego klienta i wykonanych prac.Możliwosc usług w godzinach miedzy 6-24

Ostanie zapytania w Łodzi

Robert dodał zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
zewnętrzne
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
zapewnię materiały, ale potrzebuję rady, co kupić
Dodaj komentarz lub załączniki
potrzebujemy w najbliższym terminie (ten tydzień), kogoś kto podejmie sie przesunięcia drzwi z futryną. Jest to kamienica, drzwi wejściowe do mieszkania z futryną, sa osadzone w środku wnęki drzwiowej głębokości 60cm, która jest obudowana drewnem. chodzi o wycięcie ich z futryna i przesuniecie w stronę klatki, tak aby wnękę mozna było wykorzystać od strony mieszkania, a od strony klatki wygląd drzwi nie uległby zmianie. Drzwi te nie będą używane, więc potrzebne będzie dodatkowe zabezpieczenie i ocieplenie/wygłuszenie ich od środka mieszkania, tak aby całość zajmowała jak najmniej miejsca - była jak najcieńsza. Proszę o info o dostępności i możliwości wykonania zlecenia w tym tygodniu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 5

Michał dodał zapytanie:
Rodzaj drzwi:
wewnętrzne
Liczba drzwi:
1 - 2
Zapewniane materiały:
tak, mam drzwi i wszystko do montażu
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję zbudować ściankę działową METALOWĄ z szybkami wewnątrz - kratownica. Powierzchnia zabudowy około 5m długości na 3,5m wysokości. Ścianka wewnątrz wyposażona będzie w stelarz - futrynę dla drzwi. Drzwi drewniane, kamieniczne, dwuskrzydłowe. Zdjęcie poglądowe w załączniku. Na miejscu znajduje się już stelarz, który będzie futryną drzwi - zdjęcie w załączniku. Chodzi o zrobienie kompletnej zabudowy wokół tej ramy z profili wypełnionych hartowanym szkłem. Konstrukcja ma być czarna.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Marta dodała zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
wewnętrzne
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
tak, mam tylko drzwi
Dodaj komentarz lub załączniki
Zalało mi mieszkanie, w związku z tym mam do wymiany 1 skrzydło drzwiowe wraz z ościeżnicą i być może w pokoju również drzwi plus skrzydło (może sama futryna). Pozostawiam do oceny prze specjalistę. Dodatkowo malowanie jednej sciany w kuchni. Chcę mieć ją na biało pomalowaną. Jaka stawka za m2? Najważniejsze pytanie: czy otrzymam fakturę/rachunek? To jest wymóg nr 1. I termin najszybszy z możliwych? Najlepiej w tym tygodniu dokładne oględziny wraz z wyceną, a kolejny tydzień realizacja. Szybkie zlecenie na 1 -2 dni pracy.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5