Sprawdzeni wykonawcy
w Łodzi
Fixly - do usług!

Mamy 87107 wykonawców, ocenianych średnio na 4.9,
7043 jest teraz online

Mamy 87107 wykonawców, ocenianych średnio na 4.9, 7043 jest teraz online

Najlepsi wykonawcy w Łodzi

Marek Liszewski

Polimar, Łódź

5.0162 opinie
4 lata doświadczenia
Marek Liszewski świadczy usługi od 2016 roku
12 miesięcy na Fixly

Wykonujemy transporty małe i duże, przeprowadzki na terenie kraju i UE tzn przewozimy Państwa rzeczy oraz wnosimy na dowolne piętro. Posiadam nowego Renault Master plandeka 9ep oraz 3pomocników.

Marcin Paliński

Łódź

5.0150 opinii
ponad 20 lat doświadczenia
Marcin Paliński świadczy usługi od 1999 roku
12 miesięcy na Fixly

Zajmuję się wszystkimi problemami zwiazanymi z zagadnieniami z ciepłownictwa,hydrauliki,gazu, kanalizacji.Począwszy od wymiany uszczelki aż po nowoczesne systemy grzewcze.Montażem filtrów do wody.

Marcin Sobieraj

HydroMS Marcin Sobieraj, Łódź

4.9132 opinie
14 lat doświadczenia
Marcin Sobieraj świadczy usługi od 2006 roku
24 miesiące na Fixly

Witam, chętnie i profesjonalnie wykonuje wszelkie prace hydrauliczne w tym lokalizacja i naprawa wycieków. Pozdrawiam Marcin Sobieraj

Ostanie zapytania w Łodzi

Patryk dodał zapytanie:
Co chcesz wybudować?
budynek jednorodzinny
Jakiego typu budynek chcesz wybudować?
murowany
Jaką powierzchnię ma mieć budowa?
100 - 250 m²
Ile czasu zajmie budowa?
do 6 miesięcy
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam, Poszukuje kierownika budowy z uprawnieniami gazowniczymi.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Sławek dodał zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
zaprojektowanie nieruchomości
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry. Moje imię Sławek. Chciałem się dowiedzieć paru rzeczy. Mam dom do generalnego remontu. Chciałbym się dowiedzieć o terminy i cenę (mniej więcej).Dom mieści się w Łodzi na działce o powierzchni 10-12m szerokiej i może około 50m długiej. Dom ma około 50m2, z możliwością dobudowania jeszcze jednego pomieszczenia o rozmiarach 16-20m2. Dom posiada 2 pokoje , niefunkcjonalną małą kuchnie, przedpokój , toaletę bez łazienki. Dwie małe piwniczki , nie głębokie mieszczą się po podłogą jak również jest poddasze które mogło by być zagospodarowane. Jedna część domu zbudowana jest jak się nie mylę z płyty supremy chyba za czasów powojennych( tak myślę) a druga część jest murowana , chyba z pustaków. Interesował by mnie remont generalny tego domu z różnymi opcjami architektonicznymi. Czy dom nadaje się do rozbiórki bardziej niż do remontu? Czy jest możliwość zmiany pomieszczeń? Czy można by było zagospodarować poddasze , czy raczej przy takiej konstrukcji poddasze nie wchodzi w rachubę? Ze względu na wielkość działki konstrukcji domu raczej nie ma możliwości zmienić, więc chyba muszę zostać z tym co jest. Potrzebna mi jest również mapa geodezyjna do celów projektowych instalacji gazowej, jako że planuje podłączyć gaz do domu.Powiem szczerze że u mnie w głowie brak jakichkolwiek pomysłów, więc raczej potrzebował bym fachowych porad. Super by było, gdyby była możliwość spotkania się i ocenienia i podpowiedzenia paru rzeczy. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam Sławek Pietrzak.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Dorota dodała zapytanie:
Jakiej usługi potrzebujesz?
konsultacja architekta
Dodaj komentarz lub załączniki
Chciałam pokój podzielić na strefy . Niestety pokój jest długi i wąski 3 x 5.7 m . Na ścianie 3 m jest okno również 3 m a na ścianie 5.7 m są drzwi wejściowe do pokoju są one usytuowane w rogu pokoju . w tej chwili są dwie strefy część jadalna i pokój dzienny . chciałam oddzielić lub ustawić tak by była również część sypialna w pokoju . Zdaję sobie sprawę że będzie to mała sypialenka tym bardziej że szerokość łóżka może być max 150 cm
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 4