Fixly Poznań: znajdź usługę, której szukasz

Mamy 178233 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8,
12118 jest teraz online

Mamy 178233 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8, 12118 jest teraz online

Usługi zdalne

Najlepsi wykonawcy w Poznaniu

Dekory Ścienne I Podłogi

Poznań

5.01125 opinii

Portfolio prac dostępne na profilu fb Na swoje usługi wystawiam fakturę vat jak i pisemną gwarancję na wykonanie usługi. Zapraszam

Armand Michalak

Instalacje wod kan.gaz, Poznań

4.9784 opinie

Usuwanie Awarii bieżących -Instalacje wodno-kanalizacyjne kompleksowo -Instalacje Gazowe Przeglądy instalacji gazowych z protokołem czyszczenie udrażnianie kanalizacji SPIRALA ELEKTRYCZNĄ DO 40m

Daniel Jamro

Remont Expert, Poznań

4.9403 opinie

Swiadczymy uslugi remontowo - budowlane, wykonczenia od A do Z. Pracujemy czysto, sumiennie i dokladnie i co wazne terminowo. Swiadczymy uslugii hydrauliczne jak i drobne naprawy .Pozdrawiam Daniel .

Ostanie zapytania w Poznaniu

Sylwia dodała zapytanie:
Liczba drzwi:
7 i więcej
Zapewniane materiały:
nie, wykonawca powinien zapewnić materiały
Dodaj komentarz lub załączniki
Do wykonania i montazu 8 kompletnych par drzwi wewnetrznych drewnanianych (wraz z oscieznicami i opaskami). Szukam stolarza ktory zarowno wykona drzwi, pomaluje / pobejcuje, jak i zamontuje potem drzwi wraz z oscieznicami i opaskami, zamotnuje zamki, klami itp - chodzi o komplesowa usluge od a do Z. Drzwi do lokalu w stanie deweloperskim, swiatlo otworu 210, szerokosc otworu 90 cm. Prosze o ofety z cena per para drzwi (kompletna wycena, zawierajaca oscieznice, itp + montaz). Oczywiscie wiadomo, ze cena ostateczna bedzie zalezec od konkretow, chodzi o o poznanie mniej wiecje zaktesu cen. Chcialabym zeby produkt finalnie montowany byl do konca marca.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Ania dodała zapytanie:
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
nie, wykonawca powinien zapewnić materiały
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję wymienić drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe z montażem nowej ościeżnicy, bez wykuwania starej ( wytłumacze o co chodzi na oględzinach). Drzwi otwierane na zewnątrz, o dobrej izolacji dźwiękowej, nie muszą być jakies super - najlepiej w cenie do 1500-1600 z montażem. Sprawa pilna. drzwi powinny miec dwa zamki i wizjer, bolce antywyważeniowe ani dodatkowe zabezpieczenia nie sa konieczne. najlepiej, gdyby wykonawca na pomiarze przedstawił oferte drzwi, jakie może zaoferować, i doradził, co wybrać, oraz wzornik kolorów. Nie mam czasu jeździc po sklepach niestety :))
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 5

Robert dodał zapytanie:
Rodzaj drzwi:
zewnętrzne
Liczba drzwi:
1 - 2
Zapewniane materiały:
tak, mam drzwi i wszystko do montażu
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam. Mam do wymurowania w siporexie(gr.20cm) światło drzwi wejściowych - węgarki po 10 i 50cm i nadproże 20 do 80cm(skos daszku), wraz z montażem nowych drzwi. Światło okalające drzwi to murek na schodach wejściowych (podniesienie 1,5m wys.) o wymiarach ok.1,5m szer i 2,2-2,8 wysokości. Chodzi o pogrubienie istniejącego murku na wejściu do budynku, doklejanego do istniejących ścian, pogłębiającego wejście na ganek wewnętrzny. Najlepiej na klej, ze sklepieniem zalewanym z drutami. Należy usunąć stary styropian wokół starych drzwi, a na nowym murku ze siporeksu jedynie na koniec położyć tynk baranek. Materiały zapewniam. Nowe drzwi - 90 stalowe gr.68. Dla sprawnego murarza pół dnia roboty murowania, a potem obsadzenie drzwi i zaprawienie tynkiem. Dodatkowo mam do wykonania montaż rolety zewnętrznej. Okno ma 150/150cm, ale roleta jest ok.10-15cm szersza. Należy podciąć styropian, może z jednej strony lekko podkuć cegły (pełne) na zewnątrz i obsadzić roletę z regulacją wewnątrz pokoju. Chętnie w czymś pomogę na miejscu - tak też praca dla jednej osoby... Odpowiem na każdą ofertę z kwotą i terminem. Pozdrawiam sympatycznie - Robert.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1-2 tygodni

Oferty wykonawców: 5