Fixly spotted Sosnowiec: znajdź usługę, której szukasz

Mamy 168978 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8,
7992 jest teraz online

Mamy 168978 wykonawców, ocenianych średnio na 4.8, 7992 jest teraz online

Usługi zdalne

Najlepsi wykonawcy w Sosnowcu

Waldemar Kowalski

FHU VIVALDI Waldemar Kowalski, Sosnowiec

5.0695 opinii

Oferuję kompleksowe usługi transportowe, przewóz osób, śluby, przeprowadzki, transport pianin, mebli, sprzętów AGD i RTV, materiałów budowlanych, motocykli, quadów, finansowanie pojazdów, maszyn, itp.

Marcin Tekień

Sosnowiec

4.9309 opinii

naprawa sprzętu elektronicznego RTV/AGD ,instalacje antenowe, domofony,automatyka bramowa,instalacje elektryczne,oświetlenie led. Cały Śląsk ,wszystkie dni tygodnia również w godz. wieczornych

Rafał Polak

Usługi Transportowe Rafał Polak, Sosnowiec

5.0294 opinie

PRZEPROWADZKI, PRZEWÓZ TOWARÓW, PRZEWÓZ MEBLI, PRZEWÓZ MOTOCYKLI, SKUTERÓW, QUADÓW, ROWERÓW, WYWÓZ GRUZU W WORKACH I ODPADÓW POREMONTOWYCH, WYWÓZ STARYCH MEBLI DO UTYLIZACJI, OPRÓŻNIANIE PIWNIC.

Ostanie zapytania w Sosnowcu

Grażyna dodała zapytanie:
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 3
Czy zapewniasz materiały?
tak, mam tylko drzwi
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam,mam stare drzwi zamontowane, wnęka w ścianie ma wymiary 95x205(od ściany do ściany,od podłogi do ściany u góry), jest to cegła ponieważ blok był budowany w czasach kiedy nie było gel-betonu. Zakupiłam drzwi w leroy merlin w Sosnowcu(ten model https://www.leroymerlin.pl/okna-i-drzwi/drzwi-wejsciowe/drzwi-wejsciowe-do-mieszkania/drzwi-wejsciowe-grafen-top-90-lewe,p389145,l476.html ) i mam je w domu, zerkając na wymiary na stronie orientuję się że wnękę trzeba powiększyć. Mąż może w czymś pomóc w razie potrzeby. Montaż byłby w Sosnowcu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
25.10.2018

Oferty wykonawców: 5

Magda dodała zapytanie:
Jakie drzwi chcesz zamontować / naprawić?
zewnętrzne
Ile drzwi chcesz zamontować?
1 - 2
Czy zapewniasz materiały?
tak, mam tylko drzwi
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Zlecę poprawę montażu drzwi Delta Magnum 56K. Drzwi zamontowane pod koniec 2017roku, do tej pory kopaliśmy się z ekipą montażową. Która od dwóch lat mimo potwierdzenia problemu się nie pojawiła... teraz skończyła się gwarancja więc po prostu się wypięli. Szukamy sprawdzonej, znającej się na rzeczy firmy. Problemy jakie występują: prawie całkowity brak dźwiękoszczelności, krzywy montaż, za mało kotw montażowych. Zakres prac obejmuje pomiary przed i po wykonaniu prac, poprawienie obecnego montażu, jeśli to konieczne - wymiana ościeżnicy i progu - wydaje mi się, że są słabej jakości, szczególnie próg klejony... Bardzo chętnie spotkamy się wcześniej w celu oględzin, bo wiadomo lepiej najpierw zobaczyć o czym mowa.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Grzegorz dodał zapytanie:
Liczba drzwi:
1 - 2
Zapewniane materiały:
zapewnię materiały, ale potrzebuję rady, co kupić
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam, Chciałbym wymienić drzwi wejściowe do mieszkania w bloku w Sosnowcu, 4 piętro. Nie wybrałem jeszcze modelu drzwi, chętnie skorzystam z porady wykonawcy lub z dostarczenia drzwi przez wykonawcę. Termin nie jest zbyt istotny, ale byłoby dobrze, gdyby montaż odbył się jeszcze w tym miesiącu.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4