Zleć usługę i zapłać bezpiecznie w aplikacji Fixly!

Płatności Fixly to wygodna forma rozliczenia się z wykonawcą za zlecenie. Jak to działa? Uzgodnij szacunkowy koszt usługi, a następnie wpłać ustaloną stawkę przez aplikację Fixly. Twoje pieniądze zostaną zabezpieczone przez naszego zaufanego partnera - PayU. Wynagrodzenie zostanie przekazane wykonawcy dopiero w momencie, gdy potwierdzisz wykonanie zlecenia.

Zleć usługę

Sprawdź, jakie usługi opłacisz w aplikacji Fixly

Jak to działa?

Oto, co zyskujesz płacąc przez Fixly

 • Ochrona zlecającego

  Twoje pieniądze są zabezpieczone i przekazane wykonawcy dopiero, gdy potwierdzisz realizację usługi

 • Elastyczność

  Ustal szacunkowy koszt usługi już po otrzymaniu oferty, a ewentualną różnicę rozlicz bezpośrednio z wykonawcą

 • Brak prowizji

  Nie pobieramy żadnej prowizji. Płacisz tylko za usługi wykonawcy

 • Wygoda

  Płać bezpośrednio przez aplikację Fixly, korzystając z przelewu online, karty lub BLIK-a

 • Szybkość

  Płatności Fixly ułatwiają i przyspieszają negocjacje z wykonawcą, a finalnie realizację usługi

 • Wsparcie

  Możesz liczyć na wsparcie Fixly na każdym etapie Twojego zlecenia

Zlecający już korzystają z Płatności Fixly

Marta oceniła Igora

Igor Sikorski
Wykonawca, Poznań
Doskonały!

Bardzo sympatyczny Pan. Ekspresowa obsługa. Dwa dni od zlecenia i szafa stoi w sypialni. Zapłaciłam przez Fixly. Wszystko ok.

Emilian ocenił Jarosława

Jarosław Kaźmierczak
Wykonawca, Poznań
Dobry

Szybki kontakt od wykonawcy i płatność na Fixly. Zmywarka naprawiona działa bez zarzutu. polecam Pana Jarosława!

Justyna oceniła Eryka

Eryk Kubańczyk
Wykonawca, Gdynia
Doskonały!

Fachowiec na 5 gwiazdek, a nawet GWIAZD!!! Usługa wykonana z najwyższą jakością i po uczciwej cenie. Poprosiłam o płatność Fixly i nie było żadnego problemu. Od razu zaakceptowałam stawkę i przesłałam pieniądze. Nic tylko polecać!

Dowiedz się więcej o Płatnościach Fixly! Przeczytaj FAQ

Płatności Fixly to wygodna forma rozliczenia się z Wykonawcą za wykonane zlecenie. Już nie musisz wypłacać gotówki, by zapłacić Wykonawcy. Wystarczy, że po uzgodnieniu z Wykonawcą ceny za wykonanie zlecenia na czacie, wpłacisz za pomocą aplikacji wskazaną wartość, wybierając dogodną dla Ciebie formę płatności online. Środki trafią wówczas do PayU i będą tam zabezpieczone aż do momentu potwierdzenia przez Ciebie wykonania zlecenia. Dopiero wtedy, po kliknięciu przez Ciebie ZROBIONE w zapytaniu, środki trafią na konto bankowe Wykonawcy.

Bardzo ważne jest dla nas, by zapewnić Zleceniodawcom ochronę podczas rezerwacji i opłaty usługi. Jak już wiesz, środki nie zostaną przekazane Wykonawcy dopóki nie potwierdzisz wykonania usługi. Możesz także na każdym etapie współpracy z wykonawcą zgłosić nam problem i opisać zaistniałą sytuację.

W zapytaniu będziesz miał/a opcję poproszenia Wykonawcę o wycenę w celu skorzystania z Płatności Fixly. Aby to zrobić, wystarczy, że w zapytaniu w konwersacji z Wykonawca klikniesz u góry POPROŚ O WYCENĘ:

Wykonawca odczyta Twoją prośbę i przedstawi cenę lub będzie dopytywał o szczegóły zlecenia by jak najlepiej wycenić wykonanie tej usługi.

Po dodaniu zapytania na Fixly, otrzymasz od Wykonawców ich wizytówki. Aby było możliwe skorzystanie z usługi Płatności Fixly, Wykonawca musi mieć ją aktywowaną oraz musi zaproponować Ci cenę usługi (może to zrobić już na etapie wysyłania oferty lub później). Jeśli któryś z tych warunków nie jest spełniony, masz możliwość poproszenia Wykonawcy o wskazanie ceny usługi poprzez kliknięcie przycisku POPROŚ O WYCENĘ, a także możesz poprosić o aktywowanie przez niego Płatności Fixly poprzez kliknięcie CHCĘ ZAPŁACIĆ Z FIXLY. Oczywiście cały czas będziesz mógł/mogła porozmawiać z nim na czacie w zapytaniu (co sugerujemy) lub zadzwonić do Wykonawcy i ustalić szczegóły w celu uzgodnienia dokładnej ceny usługi. Jeśli Wykonawca ma aktywne Płatności Fixly oraz zaproponował Ci w aplikacji cenę usługi, możesz skorzystać z Płatności Fixly, klikając ZAPŁAĆ Z FIXLY a następnie wybrać jedną z 3 form płatności online:

 • płatność kartą płatniczą,
 • Blik,
 • e-przelew.

Środki będą czekały w PayU, aż klikniesz ZROBIONE w zapytaniu i - tym samym - potwierdzisz wykonanie usługi. Dopiero wtedy trafią na konto bankowe Wykonawcy.

Płatności Fixly obecnie są dostępne w kategoriach:

 • Biały montaż
 • Montaż mebli
 • Naprawa sprzętu AGD
 • Podłączanie sprzętu AGD
 • Pogotowie hydrauliczne
 • Przeprowadzki
 • Sprzątanie mieszkań i domów

Wraz z rozwojem Płatności Fixly ilość kategorii będzie powiększana. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dopóki nie przekażesz środków, to Wykonawca, w porozumieniu z Tobą, będzie mógł dokonać korekty wskazanej ceny.
Po dokonaniu wpłaty nie będzie już możliwości zmian, zatem formę zapłaty za ewentualne dodatkowe koszty wykonania zlecenia musisz już ustalić bezpośrednio z Wykonawcą.

Wykonawca otrzyma zapłatę za wykonane zlecenie:

 • po potwierdzeniu przez Ciebie wykonania usługi w aplikacji,
 • po upływie 8 dni od momentu, w którym Wykonawca kliknął w aplikacji potwierdzenie wykonania zlecenia, w przypadku kiedy klient (czyli Ty) w tym czasie nie potwierdzisz wykonania usługi ani nie zgłosisz problemu do Działu Obsługi Użytkownika
 • po rozstrzygnięciu sporu zgłoszonego przez Ciebie do Działu Obsługi Użytkownika, w sytuacji kiedy nie spełniasz żadnego z warunków zwrotu, określonych w Regulaminie Fixly pkt 6.9.