Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Wandor:

O mnie

Wykonuje wszelakie prace budowlane remontowe wykonczeniowe. glowne zamilowanie to dachy i praca z drewnem czyli wszlelkiego rodzaju tarasy altany wiaty domki gospodarcze na konstrukcji szkieletowej. również prace wysokosciowe,na dachach np. malowanie montaz papy termozgrzewalnej itp. takze wycinke drzew, prace w ogrodzie.

Łukasz Wandor Opinie

Budowa dachu
29 października 2019

Profesjonalizm, wzorowa organizacja pracy, skupienie,obszerna wiedza, kompleksowe doradztwo, perfekcyjne wykonanie, rzetelne podejście do zadania, zrozumienie inwestora, dobra cena, fachowość, dogodne terminy- o każdą z tych cech bardzo trudno na rynku a mi udało się znaleźć Fachowca (celowo z dużej litery) Pana Lukasza który posiadał je wszystkie.Takiego Fachowca jak Pan Łukasz Wandor ze świeca szukać w dzisiejszych czasach.
Wykonanie pełena profeska, 1 klasa będę szczerze polecać dalej każdemu bez żadnej obawy. I napewno do zobaczenia. Polecam w 100%.To był dobry wybór. Polecam
Katarzyna

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa tarasu
24 października 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont dachu
5 czerwca 2019

Błyskawiczna reakcja. Fachowe wykonanie usługi. POLECAM.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz WandorWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Montaż i naprawa

Usługi prawne i administracyjne

Złota rączka

Obszar wykonywania usług