Volodymyr Storonianskyi

Kalisz, WielkopolskieOnline miesiąc temu
15 lat doświadczenia
5.0

16 opinii

(od 7 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Promocyjna cena masażów 100zł/h

Opinie o "Volodymyr Storonianskyi" 16

5

16 opinii (od 7 klientów)

Катрина

Masaż relaksacyjny+2 usługi

Добрый день. В нескольких словах хотела бы отметить превосходную работу специалиста. Я попала на первый сеанс изначально антицеллюлитного массажа, но буквально после пары сеансов, Владимир смог обнаружить проблемы со спиной, мучавшие меня много лет, и также весьма быстро помочь мне с ними справиться. После нескольких сеансов я смогла спокойной спать без боли. Искренне советую всем этого замечательного специалиста, причём практически с любыми проблемами, с которыми может помочь массаж.

Majka

Fizjoterapeuta+2 usługi

Świetny specjalista. Patrzy na człowieka holistyczne. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Wizyta jest całkowicie bezbolesna. Wręcz przyjemna.
Polecam.

VolodymyrWykonawca

02 marca 2021

Dziękuję bardzo za recęzje! Ciesze się że Pani się spodobało, jest mi bardzo miło! Życzę dużo zdrowia i również zapraszam ponownie :)
Pozdrawiam

Wiesia

Chiropraktyka+2 usługi

Miałam kłopoty z kręgosłupem jak większość osób spędzających za dużo czasu przy biurku i komputerze. Po kilku sesjach dolegliwości bólowe znacznie się zmniejszyły lub ustały. Polecam masaż po przejściu Covid-19 - pomaga pozbyć się pozostałości pochorobowych i swobodniej oddychać.
Pozbyłam się przykurczu w miejscu blizny pooperacyjnej, która była poddana rehabilitacji. Włodek ma dużą wiedzę i podchodzi do człowieka jako całości. Uczy nowych nawyków, aby dolegliwości były mniejsze lub nie wróciły. Polecam masaż dla samego relaksu. Terminy i ceny bardzo przystępne. Wysoka jakość wykonania.

VolodymyrWykonawca

01 marca 2021

Cieszę się, że masaże w moim wykonaniu podobały się Pani! 😊 Dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi wrażeniami i w takim razie do zobaczenia :)

Usługi świadczone przez "Volodymyr Storonianskyi" 4

Cennik

    Brak cennika