Paweł P., wykonczeniawnetrz62

Wrocław, DolnośląskieOnline 5 godzin temu
8 lat doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

23 opinie

(od 12 klientów)

O mnie

Wykonuję usługi w zakresie wykończenia wnętrz, a głównie gładzie, malowanie, panele podłogowe, przerabianie elektryki, wszelkie montaże. Posiadam referencje i dokumentacje z wcześniejszych prac do wglądu dla klienta. Obsługuję Wrocław oraz powiat Średzki.

Opinie o "wykonczeniawnetrz62" 23

5

23 opinie (od 12 klientów)

Opinia z Fixly

Bartek

Krzeptów

Pan Paweł wykonał u mnie: kanał pod kabel TV w ścianie, 2 nowe punkty świetlne w suficie, naprawę ścian, sufitów i szpalerów okiennych, gruntowanie całości, przemalowanie całości na nowe kolory (3pokoje) i montaż lamp. Wszystkie prace wykonane zgodnie z umową, starannie i dokładnie, w ustalonym terminie, pan Paweł dbał o porządek i efekt pracy jest rewelacyjny. Zdecydowanie mogę polecić.

Opinia z Fixly

Kamil

Wrocław

Pozostałe usługi malarskie+2 usługi

Paweł wykonał w naszym domu szereg prac, z tych co mogę wymienić to: naprawa i przygotowanie ścian pod malowanie, malowanie w całym domu piętrowym sufitów oraz ścian, przeniesienie dwóch gniazdek, przeniesienie lampy, montaż wszystkich lamp w domu, poprowadzenie i zamaskowanie kabla internetowego z parteru na piętro w sypialni, malowanie listew przypodlogowych, malowanie podstopnic. Pomimo szeregu prac poza malowaniem (na które głównie go zatrudniliśmy) wszystkie prace zostały zrobione porządnie i w terminie, więc zdecydowanie polecam jego usługi i jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali fachowca do kolejnego remontu to na pewno będziemy próbowali się skontaktować 😁.

Opinia z Fixly

Adrian

Wrocław

Malowanie ścian+2 usługi

Pan Paweł wykonał u nas następujące roboty: równanie ścian, nakładanie gładzi w salonie, malowanie ścian i sufitu, wymiana kontaktów elektrycznych i zamontowanie nowej lampy sufitowej. Wszystko wykonano sprawnie i profesjonalnie - bez zarzutów:)

Usługi świadczone przez "wykonczeniawnetrz62" 42

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika