Skontaktuj się z Creator Klub, Restauracja Elita:

O mnie

Organizujemy wesela kameralne od 16 osób oraz huczne zabawy nawet do 250 osób. Proponujemy Państwu sale na wesela dostosowane do indywidualnych potrzeb, pyszny catering i miłą obsługę.

Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem w organizacji wesel i sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy. Możecie być Państwo pewni, że zaplanujemy całe przyjęcie, dbając o najmniejsze detale.

Zaczniemy od przygotowania sali na wesele - odpowiedniej dla liczby osób oraz charakteru przyjęcia. Następnie, z największą starannością przyrządzimy catering zgodnie z wcześniej ustalonym menu i dołożymy wszelkich starań, aby stał się on ucztą dla podniebienia Państwa i przybyłych gości. Wszystkiego dopełni dyskretna i profesjonalna obsługa.

Możecie Państwo wybierać spośród kilku ustawień stołów:

• Tradycyjna i najczęściej spotkania kompozycja w literę U
• Układ bankietowy ze stołami okrągłymi
• Ustawienie stołów w literę L
• Kompozycja stołów w literę M

Jest to istotna kwestia wpływająca na Państwa komfort i wszystkich gości weselnych. Doświadczony zespół Klubu Creator doradzi najlepsze rozwiązanie. Ostateczna decyzja należy zawsze do Państwa.

Dla każdego klienta przygotowujemy odpowiednie menu, dostosowane do budżetu oraz preferencji. W jego skład wchodzą desery, zimne i ciepłe przekąski, napoje oraz pyszne obiady. Państwo decydują o ich ilości i rodzajach.

Creator Klub, Restauracja ElitaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług