INSTRUKTOR ANDRZEJ Polecany!

Grójec, grójecki, MazowieckieOnline 16 dni temu
ponad 20 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

60 opinii

(od 58 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Coraz więcej samochodów z automatyczną skrzynią biegów jeździ po polskich drogach ( prawie wszystkie hybrydy i samochody elektryczne) Nie każdy wie, że można zdobyć prawo jazdy kat "B" uprawniające do jeżdżenia samochodami tylko z automatyczną skrzynią biegów.
Podstawowe zalety prowadzenia samochodu z automatem:
-samochód nie gaśnie przy ruszaniu
-wyeliminowana jest całkowicie zmiana biegów podczas jazdy
-samochód nie stoczy się podczas ruszania na wzniesieniu
-nie zgaśnie podczas nagłego hamowania
-również jest to jedyna opcja uzyskania prawa jazdy dla osób z dysfunkcją nogi.
Jazdy są realizowane nowoczesnym samochodem Toyota Prius z napędem hybrydowym wyposażonym w detale zwiększające bezpieczeństwo jazdy np. czujniki parkowania, kamera cofania. Egzamin zdajesz na tym samochodzie na którym się uczyłeś jeździć.
Nie potrafisz zdać na manualnej skrzyni ?, spróbuj na automacie .Chcesz sobie przypomnieć jak bezpiecznie prowadzić samochód ?, czujesz się niepewnie za kierownicą po długiej przerwie w prowadzeniu lub masz uraz po wypadku ??, zamierzasz nabyć samochód z automatyczną skrzynią biegów ?? Przekonaj się jak łatwo się jeździ automatem. Zakres działania w promieniu do 50 km od Grójca. Egzamin w WORD Grójec.

Opinie o "INSTRUKTOR ANDRZEJ" 60

5

60 opinii (od 58 klientów)

Opinia zewnętrzna

Dominika

Warka

Pan Andrzej jest najlepszym instruktorem jakiego tylko można sobie wymarzyć. Jest świetnym, cierpliwym, doświadczonym a zarazem bardzo wesołym człowiekiem. Na jazdach panuje bardzo miła atmosfera. Pan Andrzej bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia, uczy bezpiecznego i prawidłowego poruszania się po drogach. Odpowiada jasno nawet na pytania które nurtują blondynkę😏 Kiedy coś sprawiało mi problem ćwiczyliśmy aż wyeliminowałam popełnaine błędy. Pierwsze kilka jazd miałam z innym panem, mam więc porównanie i nie zamieniłabym Pana Andrzeja na żadnego innego! Polecam z czystym sumieniem ❤.

Opinia zewnętrzna

Elżbieta

Pan Andrzej jest wspaniałym instruktorem, bardzo wymagającym, ale jednocześnie bardzo cierpliwym, który nauczy bezpiecznej jazdy nawet największa ciamajdę. Nauka jazdy z takim instruktorem to prawdziwa przyjemność, bez stresu, który Pan Andrzej potrafi zgrabnie rozładować. Egzamin na prawko po pracy z takim fachowcem to po prostu juz zwykła formalność. Gorąco polecam jazdy u Pana Andrzeja!

Opinia zewnętrzna

Natalia

Najwspanialszy instruktor pod słońcem! Przygotowuje do jazdy w realnym świecie, nie tylko "pod egzamin ". Oaza spokoju, jestem pewna podziwu iż mimo moich trudnośći z koncentracją i nerwami pomógł mi sobie z tym poradzić. Brakuje mi słów by opisać jak bardzo jestem wdzięczna za to czego Pan mnie nauczył. Wszystkim z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja. Dziękuję jeszcze raz!

Usługi świadczone przez INSTRUKTOR ANDRZEJ 1

Szkolenia i języki obce (1)

Cennik

    Brak cennika