INSTRUKTOR ANDRZEJ Polecany!

Grójec, grójecki, MazowieckieOnline 13 godzin temu
19 lat doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

57 opinii

(od 55 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Coraz więcej samochodów z automatyczną skrzynią biegów jeździ po polskich drogach ( prawie wszystkie hybrydy i samochody elektryczne) Nie każdy wie, że można zdobyć prawo jazdy kat "B" uprawniające do jeżdżenia samochodami tylko z automatyczną skrzynią biegów.
Podstawowe zalety prowadzenia samochodu z automatem:
-samochód nie gaśnie przy ruszaniu
-wyeliminowana jest całkowicie zmiana biegów podczas jazdy
-samochód nie stoczy się podczas ruszania na wzniesieniu
-nie zgaśnie podczas nagłego hamowania
-również jest to jedyna opcja uzyskania prawa jazdy dla osób z dysfunkcją nogi.
Jazdy są realizowane nowoczesnym samochodem Toyota Prius z napędem hybrydowym wyposażonym w detale zwiększające bezpieczeństwo jazdy np. czujniki parkowania, kamera cofania. Egzamin zdajesz na tym samochodzie na którym się uczyłeś jeździć.
Nie potrafisz zdać na manualnej skrzyni ?, spróbuj na automacie .Chcesz sobie przypomnieć jak bezpiecznie prowadzić samochód ?, czujesz się niepewnie za kierownicą po długiej przerwie w prowadzeniu lub masz uraz po wypadku ??, zamierzasz nabyć samochód z automatyczną skrzynią biegów ?? Przekonaj się jak łatwo się jeździ automatem. Zakres działania w promieniu do 50 km od Grójca. Egzamin w WORD Grójec.

Opinie o "INSTRUKTOR ANDRZEJ" 57

5

57 opinii (od 55 klientów)

ola

Przysucha

Wszystko super ,polecam.

Roksana

Pan Andrzej jest przesympatyczny i świetnie wszystko tłumaczy. Przygotowuje nie tylko do zdania samego egzaminu, ale przede wszystkim do bycia dobrym kierowcą. Jazdy są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!

Julia

Pan Andrzej jest profesjonalny, cierpliwy i ma ogromne doświadczenie. W krótkim czasie pokazał mi wszystkie trasy w Grójcu, tak że na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Polecam!!!!

Usługi świadczone przez "INSTRUKTOR ANDRZEJ" 1

Szkolenia i języki obce (1)

Cennik

    Brak cennika