DJ Mikołaj Wierzbowski Event Polecany!

Toruń, Kujawsko-pomorskieOnline 13 minut temu
10 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

33 opinie

(od 21 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Nazywam się DJ Mikołaj Wierzbowski i od wielu lat z sukcesami mam przyjemność prowadzić imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania firmowe oraz wesela i przyjęcia. Doświadczenie zdobyte w branży pozwala mi dostarczyć najwyższej jakości usługi audiowizualne, co stanowi trzon profesjonalizmu
i wieloletniej działalności MWEVENT.

Wiem jak ważne, czasochłonne i stresujące jest odpowiednie przygotowanie imprezy firmowej, spotkania rodzinnego czy hucznego wesela, dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Od naszego pierwszego kontaktu oddaję swoje umiejętności i doświadczenie w Twoje ręce – to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój szczególny dzień.

Najlepszym sposobem na ułożenie idealnego planu imprezowego, jest spotkanie i szczegółowe omówienie Twoich wizji i zapotrzebowania. Zawsze chętnie posłużę Ci radą, odpowiem na nurtujące pytania i pomogę rozwiać problematyczne wątpliwości. Każdego traktuję wyjątkowo i indywidualnie – w MWEVENT zaopiekuję się Tobą od początku do szczęśliwego końca!

Opinie o "DJ Mikołaj Wierzbowski Event" 33

5

33 opinie (od 21 klientów)

Opinia zewnętrzna

Aleksandra

Oprawa muzyczna ślubu+1 usługa

Mega polecamy! Mieliśmy bardzo mało czasu na organizację wesela, zaledwie 5 miesięcy. Mieliśmy kilka rozmów z różnymi DJami ale niestety nikt nam nie odpowiadał. Na szczęście przypadkiem trafiliśmy na Mikołaja. Super kontakt, konkretne rozmowy, cena przystępna jak na obecne czasy.. No i termin był! Łatwiej zawsze wziąć kogoś z polecenia, kogoś kto gdzieś już grał. Na weselu znajomych, na sylwestrze czy urodzinach. Tylko ktoś kiedyś musiał przetrzeć szlak, znaleźć tego kogoś kto będzie polecany. To my jak coś! 😉 Mikołaj zaproponował nam również „ogarnięcie” ślubu cywilnego w plenerze. Petarda!

Opinia zewnętrzna

Marta

DJ na wesele+1 usługa

Zdecydowanie polecam Mikołaja! Najlepszy DJ 🥳❤️ Rewelacyjnie umie rozbujać towarzystwo (nawet drewniaków i „betony” taneczne też). Utwory dobiera ideolo, zawsze też wyciąga muzyczne asy z rękawa! Kontakt z Mikołajem zawsze bezproblemowy, a głowa pełna pomysłów. Jeśli się zastanawiasz nad wyborem DJ na uroczystość weselną czy organizacje imprezy, DJ Mausik to jedyny słuszny wybór. Polecam z całego serca.

Opinia zewnętrzna

Marcelina

DJ na wesele+1 usługa

Serdecznie polecam Pana Mikołaja. Profesjonalista w każdym calu, słucha klienta ale potrafi też doradzić a co najważniejsze świetnie poprowadził imprezę weselną tak że ludzie bawili się do samego rana.

Usługi świadczone przez "DJ Mikołaj Wierzbowski Event" 13

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika