Skontaktuj się z DJ Mikołaj Wierzbowski Event:

O mnie

Nazywam się DJ Mikołaj Wierzbowski i od wielu lat z sukcesami mam przyjemność prowadzić imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania firmowe oraz wesela i przyjęcia. Doświadczenie zdobyte w branży pozwala mi dostarczyć najwyższej jakości usługi audiowizualne, co stanowi trzon profesjonalizmu
i wieloletniej działalności MWEVENT.

Wiem jak ważne, czasochłonne i stresujące jest odpowiednie przygotowanie imprezy firmowej, spotkania rodzinnego czy hucznego wesela, dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Od naszego pierwszego kontaktu oddaję swoje umiejętności i doświadczenie w Twoje ręce – to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój szczególny dzień.

Najlepszym sposobem na ułożenie idealnego planu imprezowego, jest spotkanie i szczegółowe omówienie Twoich wizji i zapotrzebowania. Zawsze chętnie posłużę Ci radą, odpowiem na nurtujące pytania i pomogę rozwiać problematyczne wątpliwości. Każdego traktuję wyjątkowo i indywidualnie – w MWEVENT zaopiekuję się Tobą od początku do szczęśliwego końca!

- ukończone szkolenie sztuk miksowania dźwięku,
- ukończenie szkolenie z obsługi urządzeń oświetlenia

DJ Mikołaj Wierzbowski Event – 19 opinii (od 11 klientów)

11 opinii spoza Fixly

DJ Mikołaj Wierzbowski EventWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług

Dane rejestrowe

NIP

8792631239

Data rozpoczęcia działalności

11.12.2018

Nazwa Firmy

DJ Mikołaj Wierzbowski Event

Adres Firmy

ul. Ignacego Łyskowskiego 21a, 20, 87-100 Toruń