DJ Mikołaj Wierzbowski Event Polecany!

Toruń, Kujawsko-pomorskieOnline około 3 godziny temu
12 lat doświadczenia 4 lata na Fixly Firma
5.0

44 opinie

(od 31 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Nazywam się DJ Mikołaj Wierzbowski i od wielu lat z sukcesami mam przyjemność prowadzić imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania firmowe oraz wesela i przyjęcia. Doświadczenie zdobyte w branży pozwala mi dostarczyć najwyższej jakości usługi audiowizualne, co stanowi trzon profesjonalizmu
i wieloletniej działalności MWEVENT.

Wiem jak ważne, czasochłonne i stresujące jest odpowiednie przygotowanie imprezy firmowej, spotkania rodzinnego czy hucznego wesela, dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Od naszego pierwszego kontaktu oddaję swoje umiejętności i doświadczenie w Twoje ręce – to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój szczególny dzień.

Najlepszym sposobem na ułożenie idealnego planu imprezowego, jest spotkanie i szczegółowe omówienie Twoich wizji i zapotrzebowania. Zawsze chętnie posłużę Ci radą, odpowiem na nurtujące pytania i pomogę rozwiać problematyczne wątpliwości. Każdego traktuję wyjątkowo i indywidualnie – w MWEVENT zaopiekuję się Tobą od początku do szczęśliwego końca!

Opinie o "DJ Mikołaj Wierzbowski Event" 44

5

44 opinie (od 31 klientów)

Opinia zewnętrzna

Gabriel

Warszawa

Jako solenizant 18 urodzin na 70 osób jestem w stanie w pełni polecić DJ Mikołaja Wierzbowskiego. Nagłośnienie oraz oświetlenie bez jakichkolwiek zarzutów mimo dużej powierzchni oraz wysokości lokalu. Profesjonalizm można było dostrzec z daleka. Jako solenizant jestem bardzo zadowolony z samego przeprowadzenia imprezy. Osobiście polecam oraz jakość do ceny w bardzo dobrym stosunku.
Polecam *****
Gabriel

Opinia z Fixly

Magdalena

Szczecin

Witam Serdecznie i Pozdrawiam Madzia Pęk

Opinia z Fixly

Adrian

Lębork

Usługi świadczone przez DJ Mikołaj Wierzbowski Event 8

Cennik

    Brak cennika