Dominika Zaorska, DOMZ Interior Design

Warszawa, MazowieckieOnline 14 dni temu
5 lat doświadczenia 4 lata na Fixly Firma
5.0

24 opinie

(od 11 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Wykonuje kompleksowe projekty wnętrz mieszkań oraz domów. Świadczę usługi na najwyższym poziomie, począwszy od wnikliwej analizy potrzeb klienta, poprzez fotorealistyczne wizualizację, kończąc na dokładnym projekcie wykonawczym dla ekipy. Cały proces projektowy oparty jest na indywidualnym podejściu do klienta, dzięki czemu w efekcie końcowym powstaje wyjątkowe wnętrze spełniające oczekiwania najbardziej wymagających osób.

W ofercie posiadam projekt koncepcyjny, określający ogólną wizje projektowanej przestrzeni oraz projekt kompleksowy, który zawiera szczegółowe opracowanie aranżacji wnętrz lub projekt kompleksowy z nadzorem autorskim.

Cena ustalana indywidualnie po przesłaniu rzutu domu/mieszkania.

Zapraszam do kontaktu.

Opinie o "DOMZ Interior Design" 24

5

24 opinie (od 11 klientów)

Opinia zewnętrzna

Gosia

Projekt mieszkania+2 usługi

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, a sama aranżacja i projekt rewelacja. Polecam!

Opinia zewnętrzna

Marek

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Podjęcie współpracy z Panią Dominiką było strzałem w dziesiątkę..
Dłuższy czas zastanawialiśmy sie czy korzystac z usług projektanta ,ale teraz po wykonanej pracy ,zamieszkaniu w nowym lokum wiemy że było warto. Pani Dominika po wstępnej rozmowie zaproponowała nam swoje propozycje wizualizacji naszego domu, które współgrały z naszymi. Pomoc przy doborze materiałow , przy zakupie wyposażenia ,mebli itp jak i całej współpracy w skali od 1 do 10 oceniam na 10 +... Dzisiaj mogę powiedzieć że jeszcze skorzystamy z usług Pani Dominiki i szczerze polecam to innym...

Opinia z Fixly

Kasia

Warszawa

Dekorator wnętrz+2 usługi

Praca z Dominiką była czystą przyjemnością. Projektantka jest terminowa, potrafi doradzić i umie słuchać. Bardzo polecam!

Usługi świadczone przez DOMZ Interior Design 20

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika