Skontaktuj się z Michał Wilczyński, Abikam:

O mnie

Jeśli szukasz firmy, której chciałbyś zlecić wykonanie elementów z kamienia naturalnego takiego jak granit, marmur, trawertyn to dobrze trafiłeś.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wykonamy elementy z kamienia, które nawet pozornie zwykłą aranżację oraz prosty projekt przekształcą w wyjątkową i niepowtarzalną w swojej formie inwestycję nie rujnując Twojego budżetu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Skierowana jest ona przede wszystkim dla odbiorców indywidualnych, ale chętnie nawiążemy współpracę z architektami, projektantami wnętrz i wykonawcami.

Specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego, z którego wykonujemy rozmaite elementy wystroju wnętrz:

- Blat kuchenny i łazienkowy
- Płytki podłogowe
- Schody
- Okładziny ścian
- Parapety.
- Wycinanie mozaiki;

Ale dzięki nowoczesnym maszyną CNC jesteśmy w stanie wykonać również inne elementy wymagające skomplikowanej obróbki.
Decydując się na skorzystanie naszych usługi to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Szanując Państwa czas zapewnimy terminową realizacje zlecenia, a dzięki profesjonalizmowi i zastosowaniu nowoczesnych narzędzi diamentowych gwarantujemy 100% satysfakcję.

Jesteśmy nastawieni na współpracę indywidualną – całkowicie dostosowaną do oczekiwań naszych Klientów. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców – pragniemy, by ostateczna propozycja oraz realizacja była dla nich w pełni satysfakcjonująca.
Niezależnie od tego, czy jest to elewacja, blat kuchenny, łazienkowy, czy też zupełnie inny element architektoniczny, które pragną Państwo wprowadzić do domowych wnętrz lub ogrodu – jesteśmy przekonani, że uda nam się dostarczyć właściwych i zgodnych z jednostkowymi oczekiwaniami rozwiązań

Nazwy produktów i usług, które oferujemy:
Granit, Marmur, Trawertyn, Blaty Granitowe,
Blaty kuchenne, Blaty Łazienkowe, Płytki podłogowe, Schody, Posadzka, Kamień dekoracyjny, Kostka brukowa, Cięcię Glazury, Cięcie gresu, Kostka brukowa, kostka granitowa

Michał Wilczyński, AbikamWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług