Adam Sokołowski, MadGarden

Radzymin, wołomiński, MazowieckieOnline ponad 2 lata temu
12 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
5.0

4 opinie

(od 3 klientów)

O mnie

Czyszczenie działek
Alpinistyczna wycinka drzew
Usługi rębakiem
Zakładanie ogrodów
Pielęgnacja ogrodów
System automatycznego nawadniania
Transport małą wywrotką
Drewno kominkowe

Opinie o "MadGarden" 4

5

4 opinie (od 3 klientów)

Opinia z Fixly

Klaudia

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Adama. Wycenił darmowo zlecenie przed realizacja, co wydaje mi się najuczciwszym rozwiązaniem. Jest fachowcem w swoim fachu jakich teraz mało. Sprawnie wyciął bardzo wysokie i trudne drzewo. Wszystko zostało sprzątnięte tak jak się umówiliśmy.

Opinia z Fixly

Kazimiera

Z przyjemnoscią chciałam zawiadomić, ze po raz drugi udalo mi się poprzez Fixly znaleźć fachowców(raz remont mieszkania,a teraz remont 40-letniego modrzewia). Firma Mad Garden pana Adama Sokołowskiego( dwóch mlodych ludzi) nie tylko doprowadziła drzewo do wyglądu jakiego oczekiwałam,ale posprzątała dach altany z zalegajacych od lat igieł wywożąc pelen samochód konarów,gałęzi i zagrabionych pozostałości po modrzewiowym cięciu.Z czystym sumieniem polecilam już tę firmę swoim znajomym a także rekomenduję wszystkim, którzy potrzebują specjalistów od wszelkich prac ogrodniczych.Ręczę za wykonanie

Opinia z Fixly

Kasia

Szybki kontakt, sprawna wycena i uzgodnienie dogodnego terminu. Usługa wykonana szybko, sprawnie, włącznie z zabraniem drzewa i posprzątaniem miejsca wycinki. Szczerze polecam!!!

Usługi świadczone przez MadGarden 54

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika