Skontaktuj się z Adamski BUDOWNICTWO:

O mnie

Firma Adamski Budownictwo świadczy kompletne usługi w branży remontowo-wykończeniowej oraz elektrycznej. Działalność opiera się zarówno na wiedzy praktycznej jak i technicznej. Znamy i rozumiemy wytyczne producentów materiałów budowlanych i indywidualnie dostosowujemy się do każdego zlecenia.
Firma dysponuje narzędziami najbardziej renomowanych marek (GRACO, Raimondi, SIGMA, RUBI…) pozwalającymi wykonać każdą, nawet najtrudniejszą realizację dbając o każdy detal. Pracujemy na sprawdzonych materiałach m.in Flugger, Tikkurila, Para, Semin, Ceresit, Mapei, Knauf; dzieki czemu jesteśmy pewni swojej pracy co potwierdzamy wieloletnią pisemną gwarancją na wykonaną usługę.

Kierujemy się obowiązującymi normami które są zawarte w umowie i gwarantujemy, że jakość naszych usług będzie znacznie przewyższała aktualne standardy. Działamy opierając się na swojej renomie i codziennie dbamy o nieskazitelną opinię na nasz temat, dzięki czemu każda inwestycja jest dopracowana i zgodna z oczekiwaniami naszych zleceniodawców.

Tytuł naukowy inżynier Elektrotechnik.
Uprawnienia Elektryczne SEP - E + D.
Szkolenie majstra budowlanego.
Szkolenie ZAMEL - inteligentny dom.
Szkolenie obsługa agregatów do szpachlowania GRACO
Szkolenie obsługa agregatów do malowania GRACO

Adamski BUDOWNICTWO – 15 opinii (od 6 klientów)

6 opinii spoza Fixly

Adamski BUDOWNICTWOWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług

Dane rejestrowe

NIP

9662079198

Data rozpoczęcia działalności

30.10.2019

Nazwa Firmy

Budownictwo Łukasz Adamski

Adres Firmy

ul. Armii Krajowej 12, 16-070 Choroszcz