Adamski BUDOWNICTWO

Białystok, PodlaskieOnline ponad rok temu
15 lat doświadczenia Firma
5.0

15 opinii

(od 6 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Firma Adamski Budownictwo świadczy kompletne usługi w branży remontowo-wykończeniowej oraz elektrycznej. Działalność opiera się zarówno na wiedzy praktycznej jak i technicznej. Znamy i rozumiemy wytyczne producentów materiałów budowlanych i indywidualnie dostosowujemy się do każdego zlecenia.
Firma dysponuje narzędziami najbardziej renomowanych marek (GRACO, Raimondi, SIGMA, RUBI…) pozwalającymi wykonać każdą, nawet najtrudniejszą realizację dbając o każdy detal. Pracujemy na sprawdzonych materiałach m.in Flugger, Tikkurila, Para, Semin, Ceresit, Mapei, Knauf; dzieki czemu jesteśmy pewni swojej pracy co potwierdzamy wieloletnią pisemną gwarancją na wykonaną usługę.

Kierujemy się obowiązującymi normami które są zawarte w umowie i gwarantujemy, że jakość naszych usług będzie znacznie przewyższała aktualne standardy. Działamy opierając się na swojej renomie i codziennie dbamy o nieskazitelną opinię na nasz temat, dzięki czemu każda inwestycja jest dopracowana i zgodna z oczekiwaniami naszych zleceniodawców.

Opinie o "Adamski BUDOWNICTWO" 15

5

15 opinii (od 6 klientów)

Opinia zewnętrzna

Ania

Układanie płytek+2 usługi

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy za pięknie wykończone mieszkanie! Polecam

Opinia zewnętrzna

Tomek

Instalacje elektryczne+2 usługi

Podczas wykonywania zlecenia (modernizacja elektryki i generalny remont) przebywałem za granicą i całość realizacji była przeprowadzana zdalnie (online). Doskonały kontakt drogą mailową, nie wiem jak Pan Łukasz to robi, ale zawsze miałem odpowiedź w ciągu kilku-kilkudziesięciu minut! Po konsultacji mailowej otrzymałem wycenę, następnie po ustaleniu szczegółów przekazaliśmy klucze. Otrzymywaliśmy cotygodniowe raporty z przeprowadzonych prac a w razie konieczności podjęcia pilnej decyzji Pan Łukasz wysyłał nam pytania z załączonymi zdjęciami i dawał czas do namysłu. Wszystko wyszło super.

Opinia zewnętrzna

Maria

Instalacje elektryczne+2 usługi

Pan Łukasz ze swoją brygadą wykańczał nasze mieszkanie pół roku temu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, wszystko sprawnie, czysto, uczciwe i bez problemów. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług

Usługi świadczone przez Adamski BUDOWNICTWO 38

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika