Skontaktuj się z Adrian Karpiński:

O mnie

Ponad 10 lat doświadczenia w branży budowlanej

Firma rodzinna, dawniej działaliśmy jako Szwagier-Bud, po ponad 3 latach samego szpachlowania natryskowego postanowiliśmy że chcemy robić tylko to co lubimy najbardziej i robimy najlepiej. Postanowiliśmy wyspecjalizować się tylko w jednym kierunku - w gładzeniu natryskowym ścian oraz malowaniu! Zadowolenie naszych klientów przekłada się na naszą satysfakcje wykonywanych przez nas usług. Najważniejsze jest żeby robić to co się lubi.

Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie, co się przekłada na 100% zadowolenie naszych wszystkich klientów, opinie na naszym fanpage’u Facebook’u mówią same za siebie. Pracujemy na narzędziach i materiałach z najwyższej półki. Dzięki stałej współpracy z licznymi hurtowniami, posiadamy wysokie rabaty dla naszych klientów sięgające nawet do 30%-50%.

Szpachlowanie.pl świadczy usługi remontowo-budowlane, wykończenia wnętrz, Głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego. Nasza główna specjalizacja są gładzie natryskowe.

Realizujemy zlecenia zarówno dla instytucji publicznych, spółdzielni mieszkaniowych, firm, jak i osób prywatnych. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem i potwierdzonymi kwalifikacjami zawodowymi.

Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących błyskawicznego wykonania zlecenia na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy. Zadzwoń do nas , dowiedz się więcej!

Adrian KarpińskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług