Skontaktuj się z Agata Gogacz:

O mnie

SPRZĄTANIE GROBÓW

W ramach opieki nad miejscami pamięci zapewniamy utrzymanie czystości nagrobków. Usuwamy wypalone znicze oraz zwiędłe kwiaty, odśnieżamy pomnik i porządkujemy otoczenie, myjemy pomniki, pastujemy jeśli wybiorą Państwo taką usługę. Po każdej usłudze sprzątania zapalamy jeden znicz gratis. Oferujemy sprzątanie na święta oraz w całym roku kalendarzowym np: rocznica śmierci, urodzin, dzień mamy itp. Po obejrzeniu pomnika dokonujemy ostatecznej wyceny prac. Zawsze staramy się zrealizować życzenia klienta nawet jeśli nie należą one do naszej standardowej działalności. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną przed i po usłudze i przesyłamy na e-maila.
Napisz i zapytaj, a my doradzimy, pomożemy i dołożymy wszelkich starań aby zrealizować Twoje zlecenie.

Do zleceń na terenie cmentarzy Mińska Mazowieckiego oraz w obrębie 35 km. od miasta Mińsk Mazowiecki. np. Cegłów, Jakubów, Ignaców, Mrozy, Kiczki, Kałuszyn, Dobre, Długa Kościelna, Dębe Wielkie...nie naliczamy kosztów dojazdu.

Usługi podstawowe:
sprzątanie:
Grób pojedynczy 70 zł.
Grób podwójny 90 zł.
Grobowiec 105 zł.

sprzątanie+mycie:
Grób pojedynczy 95 zł.
Grób podwójny 140 zł.
Grobowiec 165 zł.

Usługi dodatkowe:
Pastowanie od 50 zł.
Sprzątanie po pogrzebie 50 zł.-obejmuje selekcje wiązanek, usuniecie wypalonych zniczy, zwiędłych kwiatów i uprzątnięcie miejsca wokół pomnika. Do tej usługi należy doliczyć połowę ceny za sprzątanie.
Odszukanie grobu 50 zł. należy podać jak najwięcej szczegółów.
Grób ziemny- 95 zł. poprawienie i uformowanie grobu, plewienie – usunięcie zarośli,
suchych liści, śmieci, usuwanie starych zniczy, zwiędłych kwiatów, wiązanek, sprzątanie terenu wokół grobu, odśnieżanie grobu i przyległego terenu.
Prace ogrodnicze - obsadzenie grobu, oraz jego otoczenia roślinami, pielęgnacja kwiatów, krzewów wokół grobu.

Przesłanie listownie dokumentacji zdjęciowej potwierdzającej wykonanie usługi 10zł.

Zakupy:
Znicze od 5 zł.
Stroiki, wiązanki od 20 zł.
Kwiaty doniczkowe żywe od 20 zł.
Kwiaty sztuczne i żywe wg ceny rynkowej.

Sprzątanie grobów po Wszystkich Świętych, przed Bożym Narodzeniem obejmuje:
usuwanie śniegu, selekcje wiązanek, usuniecie wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów.
Proszę pamiętać, iż ceny powyższe dotyczą pojedynczych zamówień. Przy zamówieniu zbiorczym cena może być negocjowana. Bardzo prosimy aby składanie zamówień na wykonanie prac nie odkładali Państwo w czasie, zdarza się bowiem, iż otrzymujemy je zbyt późno i nie jesteśmy w stanie ich zrealizować.

Zapraszamy również do skorzystania z pakietów indywidualnych dostosowanych i stworzonych wspólnie z państwem. Opiekujemy się grobem w dowolnym czasie przez cały rok ( święta, rocznice...)z częstotliwością od kilku do kilkunastu wizyt w ciągu całego roku.
Gdy Państwo polecicie nas innej osobie i ta wykupi u nas usługę sprzątania oferujemy rabaty osobie polecającej.

W celu złożenia zamówienia prosimy o skontaktowanie się z nami drogą: e-mailową,
telefoniczną lub osobiście,a my poprosimy o dane zleceniodawcy np. (imię, nazwisko, nr telefonu lub e-mail) oraz takie, które pozwolą na zlokalizowanie grobu np. adres cmentarza, dane zmarłego(imię, nazwisko, data urodzenia, data śmierci, rząd, kwaterę, lub mapkę).
Skontaktujemy się w celu uzgodnienia szczegółów.

Agata GogaczWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług