Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Matuszny:

O mnie

Firma Alarmat Monitoring zajmuje się montażem i instalacją szeroko pojętych systemów bezpieczeństwa oraz serwisu i montażu urządzeń elektrycznych, a w ofercie posiada: instalacje monitoringu, kamery bezprzewodowe i przewodowe, kamer przemysłowych, wideodomofonów, instalacje alarmowe (alarmy zawierające centrale i czujniki np. ruchu, czadu, dymu, powodzi), serwisowanie sprzętu elektronicznego i elektrycznego, naprawy komputerów oraz montaż i instalacja interaktywnych tablic i projektorów.
Dodatkowo, instalujemy i montujemy inteligentne systemy w domach, to znaczy, zdalne kontrolowanie oświetlenia, drzwi czy czujników bezpieczeństwa, a także sami projektujemy indywidualne inteligentne systemy, takie jak przykładowo kontrola dostępu czy drzwi na odcisk palca!
Obsługujemy klientów z całego powiatu Żywieckiego (Żywiec) oraz okolic.
Firma jest młoda, tak jak jego założyciele, lecz wyróżnia się rzetelnością i doświadczeniem w tej branży, zdobytym na zleceniach prywatnych i na "swoim podwórku". Chcemy pokazać, że będąc w XXI wieku, systemy takie jak monitoringu czy automatycznego domu, powinny być normą, a przy tym pokazać, że nie są wcale kosmicznie drogie ani zaawansowane w użytkowaniu.
Ponadto firma zajmuje się montażem tablic interaktywnych oraz projektorów dla szkół i wiele więcej!

Paweł MatusznyWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Ogród

Remont

Złota rączka

Obszar wykonywania usług