Skontaktuj się z ALICANTE TOMASZ JAKÓBIAK:

O mnie

Alicante jest zakładem kamieniarskim z siedzibą w Policach, na terenie województwa Zachodniopomorskiego, istniejącym w branży od kilku lat. Na początku 2008 roku Alicante stało się dużą i dobrze prosperującą firmą, wspomaganą przez młody, ambitny personel.
Realizujemy zamówienia na blaty kuchenne, łazienkowe, schody wewnętrzne i zewnętrzne, elementy kominkowe, posadzki, okładziny ścienne, elementy polerowane, parapety z kamieni naturalnych z całego świata i inne nietypowe.
Będąc aktywnym w kreowaniu swojego wizerunku oraz podejmując współpracę z wieloma światowymi markami, ze swoim asortymentem dotarliśmy do najdalszych zakątków kraju oraz wielu krajów Europy. Jesteśmy firmą bazującą na doświadczeniu naszych pracowników, wspieramy się najnowocześniejszymi technologiami, podwyższamy standard obsługi klienta poprzez szkolenia oraz bierzemy czynny udział w targach branżowych w Polsce. Szybki rozwój firmy Alicante motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy. Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którym oferujemy fachową obsługę i pomoc jak i do architektów, którzy w naszym magazynie znajdą inspirację do swoich projektów.
Posiadamy duży wybór płyt granitowych, marmurowych, konglomeratów, corian, onyxów, piaskowców itp. Wykonujemy elementy według projektu klienta.

ALICANTE TOMASZ JAKÓBIAKWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług