Anna Dąbrowska, Superprojekt.pl Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline 16 godzin temu
16 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
4.8

41 opinii

(od 31 klientów)

O mnie

Oferuję pełen zakres projektów wnętrz wraz z usługami towarzyszącymi, takimi jak inwentaryzacje, odbiory mieszkań, koordynacje robót i dostaw, nadzory autorskie.
Z budownictwem mieszkaniowym jestem związana od 2006 roku, uczestniczyłam w realizacji inwestycji takich deweloperów jak Atal, Budimex NIeruchomości, Murapol, Dom Development, Dolcan, a także wykonałam około 400 projektów aranżacji, wnętrz i/lub zmian lokatorskich w lokalach mieszkalnych.

Opinie o "Superprojekt.pl" 41

4.8

41 opinii (od 31 klientów)

Opinia z Fixly

Michał

Warszawa

Bardzo miła i konkretna współpraca, rozsądna cena w porównaniu do konkurencji i szybki czas realizacji. Pani Ania ma duże doświadczenie i to czuć. Dzielnie znosiła nasze uwagi i uwzględniała poprawki, choć było ich tak dużo może dlatego, że większość rozwiązań wizualnych musieliśmy niestety wymyślić sami i zostały jedynie przełożone na projekt graficzny, zabrakło nam trochę pomysłów, którymi my moglibyśmy się zainspirować, a nie odwrotnie. Niemniej, świetne propozycje projektu funkcjonalnego i różnych rozwiązań. Finalnie dostaliśmy to, czego potrzebowaliśmy.

Maciej

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną. Pani Anna przygotowała nam projekt koncepcyjny, fotorealistyczny mieszkania wraz z dokumentacją techniczną. Wszystko zgodnie z naszymi sugestiami jednocześnie proponując inne ciekawe rozwiązania. Przygotowanie projektu poszło bardzo sprawnie, a podczas pracy byliśmy w stałym kontakcie - odpowiedzi ze strony Pani Anny były niemalże natychmiastowe. Serdecznie polecamy! Maciej i Karolina

Opinia z Fixly

Ilona

Warszawa

Fachowiec z doświadczeniem. Świetna współpraca. Efekt doskonała aranżacja oświetlenia wnętrza wraz z projektem elektryki.

Usługi świadczone przez "Superprojekt.pl" 12

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika