Agata Szymańska, ArpolMeble

Żnin, Kujawsko-pomorskieOnline 3 lata temu
ponad 20 lat doświadczenia 3 lata na Fixly

O mnie

Chcąc sprostać wymaganiom jak największej liczby Klientów, świadczymy kompleksowe usługi. Na samym początku dokonujemy szczegółowych pomiarów pomieszczenia. Następnie nanosimy wszystkie informacje do specjalnego programu komputerowego i wykonujemy profesjonalny projekt 3D. Pozwala to na zniwelowanie ewentualnych poprawek jeszcze przed etapem produkcji.

Oprócz tworzenia wyposażenia, oferujemy transport oraz montaż zakupionych mebli kuchennych i sprzętu AGD.

Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych, certyfikowanych projektantów, którzy z przyjemnością udzielą specjalistycznych porad w zakresie:

aranżacji pomieszczenia, zwracając przy tym szczególną uwagę na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni,
urządzania "trudnych” wnętrz charakteryzujących się niewielką powierzchnią do zagospodarowania, pomieszczeń z dużą liczbą drzwi i okien, czy przestrzeni ze skosami na poddaszach,
doboru wszelkich materiałów oraz akcesoriów wnętrzarskich, dopasowanych do proponowanych przez nas mebli kuchennych,
wyboru odpowiedniego sprzętu AGD (w ofercie posiadamy produkty pochodzące od najlepszych, renomowanych marek, mamy pełny dostęp zarówno do sprzętów rynkowych jak i tych przeznaczonych na wyłączność studiów kuchennych),
pielęgnacji mebli kuchennych i sprzętu AGD,
najnowszych trendów i rozwiązań w urządzaniu pomieszczeń.
Jesteśmy elastyczni, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się do potrzeb i budżetu Klienta. Wykonujemy meble kuchenne we wszystkich możliwych technologiach. Pozwala to zrealizować zamówienie zarówno dla Klienta z mniej zasobnym portfelem, jak również spełnić oczekiwania Klienta "premium".

Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne kredyty ratalne na cały asortyment. Posiadamy bogate zaplecze, które pozwala nam urządzić dom w sposób kompletny. Tworząc meble kuchenne za każdym razem zwracamy uwagę na charakter całego domu czy mieszkania. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w pomieszczeniach otwartych.

Pomagamy dopasować pozostałe meble, dekoracje, dywany, tapety, farby a nawet zasłony.

Jesteśmy partnerem sieci studiów kuchennych "Max Kuchnie". Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć pewność, że jesteśmy solidną firmą, która sprosta ich oczekiwaniom. Współpracujemy z wiodącymi producentami, m.in.: z Fabryką Mebli "Stolkar", Fabrykami Mebli "Forte", "Galerią Kamieni", "BLUM”.

Posiadamy profesjonalne studia, w których Klienci mogą zobaczyć większość polecanych przez nas rozwiązań. Mamy rozbudowane wzorniki frontów, blatów, uchwytów i innych akcesoriów.

Ściśle współpracujemy z ekipami budowlano-remontowymi. Za każdym razem szczegółowo przedstawiamy na projekcie jak rozmieścić odpływy, gniazda elektryczne, a także wskazujemy, gdzie położyć płytki. Dzięki temu, efekt końcowy naszych działań jest dokładnie taki, jaki przedstawiliśmy we wstępnej wizualizacji. Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową. Pomagamy, również w przypadkach reklamacji pogwarancyjnych.

Pragnąc przekazywać Klientom wyłącznie najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania, przez cały czas kładziemy duży nacisk na szkolenia kadry, tak aby była ona na bieżąco z nowymi technologiami i trendami.
www.arpolmeble.pl

Opinie o "ArpolMeble"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "ArpolMeble" 5

Cennik

    Brak cennika