Artur K, ARTEL electric

Wrocław, DolnośląskieOnline 10 miesięcy temu
ponad 20 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.8

4 opinie

(od 4 klientów)

O mnie

Szanowni Państwo,
Niniejszym pragniemy przedstawić ofertę naszej działalności w zakresie prac elektroenergetycznych.
Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych nn i oświetlenia ich przebudową i remontami oraz wieloma innymi, prefabrykujemy rozdzielnice elektryczne. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz szeroko rozbudowany park maszynowy. Pracownicy nasi na bieżąco uczestniczą we wszelkich kursach i szkoleniach podnoszącymi kwalifikacje zawodowe.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, pracowaliśmy dla wielu firm i instytucji na co posiadamy odpowiednie referencje. Nasze projekty realizowane są wyłącznie w oparciu o materiały wiodących producentów, na wszelkie realizacje udzielamy gwarancji oraz wykonujemy niezbędne badania i pomiary.
W obecnym czasie szeroko rozwijamy działalność w kierunku energooszczędnych inteligentnych instalacji budynków oraz związanym z oświetleniem LED.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt: Artur, tel. 5 1 3 8 9 5 1 7 9

Opinie o "ARTEL electric" 4

4.8

4 opinie (od 4 klientów)

Jerzy

Mogę polecić tego wykonawcę każdemu kto ceni sobie fachowość i
umiarkowane koszty.
Praca została wykonana solidnie i w krótkim czasie.

Beata

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi i polecam tego wykonawcę.

Paweł

Jestem Klientem firmy Pana Artura od kilku lat. Pan Artur jest przede wszystkim świetnym fachowcem, a do tego potrafi rzetelnie doradzić Klientowi. Nasza współpraca związana jest w szczególności z zasilaniem obiektów reklamowych typu indoor i autdoor. Przyznam, że firma Pana Artura nie należy do najtańszych, ale jakość wykonywanych usług mówi sama za siebie. Projekt od A do Z i brak jakichkolwiek reklamacji. Oszczędności w tej dziedzinie są pozorne i zwykle najtańsza oferta z perspektywy czasu okazuje się bardzo droga.
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi wykonywane przez p. Artura.

Usługi świadczone przez "ARTEL electric" 42

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika