Restauracja Ciżemka, Toruń Starówka

Toruń, Kujawsko-pomorskieOnline około rok temu
11 lat doświadczenia

O mnie

Restauracja Ciżemka położona jest w samym sercu jednego z najstarszych polskich miast – Torunia. Kusi ono nie tylko piękną starówką, gotyckimi zabytkami, ale także przepiękną architekturą miejską, której świetnym przykładem jest XIV w. kamienica przy ulicy Piekary 18. Pod tym właśnie adresem, w samym sercu starego miasta odkryją Państwo najsmaczniejsze i niebanalne dania nowoczesnej kuchni europejskiej.

Naszym atutem jest także fakt, że jako nowoczesna restauracja wykorzystujemy niezwykłe umiejętności Szefa kuchni, który serwuje także dania kuchni staropolskiej w zupełnie nowym wydaniu. Niebanalny smak dań sprawia, że goście z chęcią wracają do urokliwej Restauracji Ciżemka.

Wnętrza naszej restauracji urządziliśmy tak, by każdy poczuł się u nas wygodnie i komfortowo. Romantyczna kolacja? Restauracja Ciżemka to właśnie odpowiednie miejsce. Zaproś swoją drugą połówkę na romantyczną kolację przy świecach z butelką wina specjalnie dobraną do dań przez naszych kelnerów, a potem podziwianie przepięknej toruńskiej starówki i spacer urokliwymi uliczkami miasta. Zapraszamy również gości, którzy chcą zjeść rodzinny obiad lub kolację.

Opinie o "Toruń Starówka"

Brak opinii.

Usługi świadczone przez Toruń Starówka 7

Cennik

    Brak cennika