Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Floor Pl:

O mnie

Zajmujemy się profesjonalna renowacja podłóg, schodów i wszystkiego co drewniane. tj. cyklinowanie, fugowanie szczelin, lakierowanie, olejowanie i barwienie drewna.
Montujemy kazdy typu podłog drewnianych (deska,parkiet,panel) wraz przygotowaniem posadzki (podłoża) pod podłogę właściwą (legary,płyty OSB,wylewki)

Prace wykonujemy za pomocą sprawdzonych bezpyłowych cykliniarek, które gwarantują świetny efekt cyklinowanej powierzchni. Zlecenia wykonujemy w mieszkaniach, biurach, szkołach, sklepach, halach sportowych. Podejmujemy się również małych zleceń jak i cyklinowania podłóg cienko-warstowych typu Barlinek.

Do każdej pracy podchodzimy starannie i wykonujemy ją z zachowaniem należytej estetyki. Działamy szybko i sprawnie.
W sytuacjach, gdy klient nie ma możliwości usunięcia wszystkich mebli z mieszkania oferujemy również rozwiązanie tego problemu. Dysponujemy samochodem dostawczym o pojemności 17m3, więc możemy zabrać i przechować nawet większą ilość mebli.
Zapraszamy do współpracy.

Floor Pl Opinie

Cyklinowanie
20 sierpnia 2019

Wszystko zgodnie z ustaleniami.
Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Floor PlWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług