Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Denys Golub, HUBKRAFT Spzoo:

O mnie

Dokładamy wszelkich starań aby otrzymali Państwo dokładnie to, co zamówili i aby serwis świadczony przez moja firmę był jak najlepszy.

Pracujemy od Poniedziałku do  Piatku od 7:00 - 18:00. W Sobotę od 8:00 do 14:00. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Denys Golub, HUBKRAFT Spzoo Opinie

Tynkowanie ścian+2 usługi

Układanie paneli i parkietu

Usługi remontowe

22 sierpnia 2019

Fachowcy w każdym znaczeniu tego słowa. Od początku do końca, każdy etap prac został omówiony i wykonany najdokładniej, jak można sobie wymarzyć. Jako młode klientki, mające ruderę do remontu, spotkalyśmy się z ogromną cierpliwością i szacunkiem. Żadnego cmokania, że się nie da, kręcenia, zbywania. Na każdy problem Pan Denis od razu szukał rozwiązania, angażując się jakby robił dla siebie. Remont był ogromny -panowie zajęli się po kolei elektryką, hydrauliką, podłogami,płytkami, farbami, drzwiami, wykończeniami. Jesteśmy wdzięczne za tak sprWne, zorganizowane wykonanie prac. Dziękujemy i polec

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
11 października 2018

Bardzo rzetelny, uczciwy wykonawca. Zrobił remont mojego mieszkania “od zera”.

Wysoki standard wykonanych prac, konkurencyjna cena, terminowo. Pan Denys jest bardzo pomocny, nie pije. Polecam z całego serca! Jest to najlepszy fachowiec, którego spotkałam i bardzo miły człowiek.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
10 października 2018

Denis hat für die Firma, bei der ich arbeite, eine gute Reparatur gemacht. Er ist sehr fleißig, gewissenhaft und pünktlich. Gute Qualität und rechtzeitige Beendigung. Ich rate!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

danke schön))

HUBKRAFT SpzooWykonawca, Warszawa

Denys Golub, HUBKRAFT SpzooWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług