Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

DMB PAWLO Paweł Królak z siedzibą w Mińsku Mazowieckim to innowacyjna, przyjazna i prężnie działająca firma. Nasz sukces zawdzięczamy zespołowi składającemu się z wykwalifikowanych pracowników, dbających o zadowolenie naszych Klientów. Nasza firma powstała w 1997 roku. Od początku swojego istnienia wdraża tradycje polegające na dostarczaniu produktów o najwyższej jakości. Jakość rozumiemy nie tylko jako dostarczanie precyzyjnie wykonanych usług, ale także jako nieprzerwane doskonalenie procesu realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę Klienta. Nasza firma dopełnia starań, aby współpraca z nami była bezproblemowa na każdym etapie i odbywała się na partnerskich zasadach. Dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza firma jest w stanie przedstawić najlepsze rozwiązanie, zgodne z oczekiwaniami Klientów. Jesteśmy stabilną firmą na rynku, której priorytetem jest rozwój i satysfakcja Klienta. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontrahentami z całej Polski. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest uczciwość, terminowość oraz profesjonalizm. Dodatkową wartością dla naszych Klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić Państwu pełną satysfakcję.

Współpraca z DMB PAWLO Paweł Królak to pewność, że zlecona usługa zostanie wykonane terminowo i solidnie. Cechuje nas pełen profesjonalizm, wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie i przy użyciu wysokiej jakości sprzętu renomowanych firm. Dzięki zastosowanym technologiom nasze usługi są wysoce skuteczne, na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie Klientów to dla nas rzecz najważniejsza. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby Klienta i oferując mu najlepsze możliwe produkty. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych Klientów.

O tym, że jesteśmy profesjonalni i niezawodni świadczy duże grono naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. Zaufaj nam!

Opinie

Usługi remontowe

20 maja 2018

Usługa wykonana nie w terminie. 3krotnie termin był przekładany.
Potrzebne były poprawki przede wszystkim hydrauliczne.
Brak profesionalizmu.
Nie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług