Skontaktuj się z Paweł Królak, DMB PAWLO:

O mnie

DMB PAWLO Paweł Królak z siedzibą w Mińsku Mazowieckim to innowacyjna, przyjazna i prężnie działająca firma. Nasz sukces zawdzięczamy zespołowi składającemu się z wykwalifikowanych pracowników, dbających o zadowolenie naszych Klientów. Nasza firma powstała w 1997 roku. Od początku swojego istnienia wdraża tradycje polegające na dostarczaniu produktów o najwyższej jakości. Jakość rozumiemy nie tylko jako dostarczanie precyzyjnie wykonanych usług, ale także jako nieprzerwane doskonalenie procesu realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę Klienta. Nasza firma dopełnia starań, aby współpraca z nami była bezproblemowa na każdym etapie i odbywała się na partnerskich zasadach. Dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza firma jest w stanie przedstawić najlepsze rozwiązanie, zgodne z oczekiwaniami Klientów. Jesteśmy stabilną firmą na rynku, której priorytetem jest rozwój i satysfakcja Klienta. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontrahentami z całej Polski. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest uczciwość, terminowość oraz profesjonalizm. Dodatkową wartością dla naszych Klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić Państwu pełną satysfakcję.

Współpraca z DMB PAWLO Paweł Królak to pewność, że zlecona usługa zostanie wykonane terminowo i solidnie. Cechuje nas pełen profesjonalizm, wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie i przy użyciu wysokiej jakości sprzętu renomowanych firm. Dzięki zastosowanym technologiom nasze usługi są wysoce skuteczne, na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie Klientów to dla nas rzecz najważniejsza. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, określając potrzeby Klienta i oferując mu najlepsze możliwe produkty. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych Klientów.

O tym, że jesteśmy profesjonalni i niezawodni świadczy duże grono naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. Zaufaj nam!

Paweł Królak, DMB PAWLO – 1 opinia (od 1 klienta)

Remont mieszkania
20 maja 2018

Usługa wykonana nie w terminie. 3krotnie termin był przekładany.
Potrzebne były poprawki przede wszystkim hydrauliczne.
Brak profesionalizmu.
Nie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł Królak, DMB PAWLOWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług