Oceń wykonawcę

O mnie

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych (przeprowadzki domów i mieszkań) oraz firm (między innymi przeprowadzki biur, magazynów, hoteli, relokacja mebli).

Zakres usług dostosowujemy do wymagań klienta. Możemy zająć się przeprowadzką kompleksowo lub pomóc w wybranym przez Ciebie etapie. Wiemy, że aby osiągnąć sukces trzeba na niego konsekwentnie pracować. Właśnie dlatego tak ważna jest dla nas jakość usług, które świadczymy. To dzięki niej zdobywamy zaufanie tak wielu ludzi.

DOŚWIADCZENIE
Mamy za sobą mnóstwo udanych realizacji, co potwierdzają opinie klientów. Wiemy jak sprawić, żeby ważne dla Ciebie przedmioty bezpiecznie znalazły się w Twoim nowym domu. Nie powtarzamy błędów konkurencji. Nie boimy się wyzwań.

NASZ ZESPÓŁ
W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Cała nasza załoga to młodzi, wysportowani, inteligentni ludzie. Pracujemy tylko z najlepszymi.

SAMOCHODY / MEBLOWOZY
Przestrzeń ładunkowa naszych Dużych Wozów ma objętość prawie 20 m3. Zmieścimy tam wszystkie Twoje rzeczy.

Dysponujemy też materiałami do pakowania i zabezpieczania przedmiotów podczas transportu oraz wszystkimi niezbędnymi narzędziami do demontażu i montażu mebli.

Wykonywane usługi

Opinie

Przeprowadzki

11 kwietnia 2019

Mega profesjonalne podejście do transportu, zdecydowanie duzy plus za usługę, gorąco polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Przeprowadzki

20 marca 2019

W dniu 19.03. 2019r. Firma wykonała dla mnie transport mebli z mieszkania w W-wie do Otwocka. Usługa w zakresie posiadanego sprzętu, personelu, organizacji, solidności bez zarzutu.5*

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Przeprowadzki

4 października 2018

Coś, co mogłoby wydawać się huraganem, czyli międzymiastowa przeprowadzka, przebiegło absolutnie perfekcyjnie. Od pierwszego kontaktu, wyceny, ustalenia terminu (szybciutko, jedynie 2 dni), poprzez staranne zabezpieczenie mebli i ich dokładne umieszczenie "na pace", do wniesienia i rozmieszczenia po pomieszczeniach. Kulturalnie, SPOKOJNIE (!!) i bardzo sympatycznie. Z wielką przyjemnością zamieszczam ten pełen pochwał komentarz ;)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług