Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Maciek Rzepinski, Duży Wóz:

O mnie

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych (przeprowadzki domów i mieszkań) oraz firm (między innymi przeprowadzki biur, magazynów, hoteli, relokacja mebli).

Zakres usług dostosowujemy do wymagań klienta. Możemy zająć się przeprowadzką kompleksowo lub pomóc w wybranym przez Ciebie etapie. Wiemy, że aby osiągnąć sukces trzeba na niego konsekwentnie pracować. Właśnie dlatego tak ważna jest dla nas jakość usług, które świadczymy. To dzięki niej zdobywamy zaufanie tak wielu ludzi.

DOŚWIADCZENIE
Mamy za sobą mnóstwo udanych realizacji, co potwierdzają opinie klientów. Wiemy jak sprawić, żeby ważne dla Ciebie przedmioty bezpiecznie znalazły się w Twoim nowym domu. Nie powtarzamy błędów konkurencji. Nie boimy się wyzwań.

NASZ ZESPÓŁ
W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Cała nasza załoga to młodzi, wysportowani, inteligentni ludzie. Pracujemy tylko z najlepszymi.

SAMOCHODY / MEBLOWOZY
Przestrzeń ładunkowa naszych Dużych Wozów ma objętość prawie 20 m3. Zmieścimy tam wszystkie Twoje rzeczy.

Dysponujemy też materiałami do pakowania i zabezpieczania przedmiotów podczas transportu oraz wszystkimi niezbędnymi narzędziami do demontażu i montażu mebli.

Maciek Rzepinski, Duży Wóz Opinie

Przeprowadzki
21 sierpnia 2019

Optymalny koszt, staranni, szybcy pracownicy - doskonała firma!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
30 kwietnia 2019

Konkretnie, rzetelnie, bez problemów. Bardzo sprawna ekipa. Może nie najtaniej, ale zaufanie i poczucie bezpieczeństwa są czasem bezcenne, zwłaszcza przy przeprowadzkach na większe odległości.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
11 kwietnia 2019

Mega profesjonalne podejście do transportu, zdecydowanie duzy plus za usługę, gorąco polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Maciek Rzepinski, Duży WózWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług