Skontaktuj się z Maciek Rzepinski, Duży Wóz:

O mnie

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych (przeprowadzki domów i mieszkań) oraz firm (między innymi przeprowadzki biur, magazynów, hoteli, relokacja mebli).

Zakres usług dostosowujemy do wymagań klienta. Możemy zająć się przeprowadzką kompleksowo lub pomóc w wybranym przez Ciebie etapie. Wiemy, że aby osiągnąć sukces trzeba na niego konsekwentnie pracować. Właśnie dlatego tak ważna jest dla nas jakość usług, które świadczymy. To dzięki niej zdobywamy zaufanie tak wielu ludzi.

DOŚWIADCZENIE
Mamy za sobą mnóstwo udanych realizacji, co potwierdzają opinie klientów. Wiemy jak sprawić, żeby ważne dla Ciebie przedmioty bezpiecznie znalazły się w Twoim nowym domu. Nie powtarzamy błędów konkurencji. Nie boimy się wyzwań.

NASZ ZESPÓŁ
W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Cała nasza załoga to młodzi, wysportowani, inteligentni ludzie. Pracujemy tylko z najlepszymi.

SAMOCHODY / MEBLOWOZY
Przestrzeń ładunkowa naszych Dużych Wozów ma objętość prawie 20 m3. Zmieścimy tam wszystkie Twoje rzeczy.

Dysponujemy też materiałami do pakowania i zabezpieczania przedmiotów podczas transportu oraz wszystkimi niezbędnymi narzędziami do demontażu i montażu mebli.

Maciek Rzepinski, Duży Wóz – 23 opinie (od 17 klientów)

Przeprowadzki+1 usługa

Transport mebli

29 listopada 2019

Bardzo dobry kontakt. Indywidualne podejście do klienta i dość spora elastyczność godzinowa (bezproblemowa możliwość zmiany terminu transportu z dnia na dzień). Panowie meble wcześniej zabezpieczyli i bezpiecznie dostarczyli na miejsce. Polecam :-)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
19 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przeprowadzki. Została wykonania sprawnie, szybko i profesjonalnie w dogodnym dla mnie terminie. Dla mnie również ważna była przystępna cena,
Dziękuję bardzo za pomoc w dokończeniu pakowania.
Polecam wszystkim tą firmę ,

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki+1 usługa

Transport mebli

19 listopada 2019

Firma duży woz bardzo mi pomogła! Przeprowadzka z Warszawy do Gdańska w jeden dzień. Szybko, bez nerwów. Mebelki i sprzęt fachowo zabezpieczone. Chłopaki są super, prawdziwi profesjonaliści. Tak trzymać panowie :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Maciek Rzepinski, Duży WózWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług