Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adam Mazurkiewicz, Home Service:

O mnie

Jesteśmy ekipą remontowo-wykończeniową działającą od wielu lat. Posiadamy duże doswiadczenie, narzędzia, odpowiednia wiedzę i samochód transportowy. Wykonujemy kompleksowe remonty pomieszczeń, łazienek, kuchni. Wykonujemy instalacje hydrauliczne, elektryczne, adaptacje stychów, itd. Prace prowadzimy na podstawie projektów jak i na indywidualne życzenie klienta. Jesteśmy elastyczni i twórczy tak , aby sprostać wymaganiom klienta.
Zapraszam do kontaktu i czekam na zapytania.Działamy na terenie Słupska i okolic. Konsultacje i wycena robót nic nie kosztuje.Pozdrawiam

Adam Mazurkiewicz, Home Service Opinie

Remont mieszkania
19 kwietnia 2019

Sprawny i komunikatywny wykonawca. Polecam go szczególnie do prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych. W zakresie prac zleconych było wiele poprawek, szpachlowanie, malowanie i wiele drobnych innych prac. Oceniam wykonanie całości na 90% ale to tylko z powodu mojego braku czasu przy odbiorach.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
15 kwietnia 2019

Polecam. Bardzo mili i uprzejmi panowie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pogotowie hydrauliczne
7 lutego 2019

Wykonawca szybki i solidny, jak najbardziej godny polecenia!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam Mazurkiewicz, Home ServiceWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług