Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy:
wyprowadzenie dodatkowych gniazd elektrycznych
montaż gniazd telewizyjnych i internetowych
montaż i demontaż wszelkich lamp, kinkietów i żyrandoli
montaż okapów, kuchenek elektrycznych i innych urządzeń gdzie na karcie gwarancyjnej wymagana jest pieczątka instalatora

Wstępny kosztorys prac na podstawie rzutu mieszkania przesłanego na email

Pomoc w Odbiorze Mieszkania Gratis
Co można zyskać na współpracy z nami:
- Terminowe wykonanie prac
- Projekt i wizualizacja 3d kuchni i łazienki
- Ubezpieczenie na wykonywane prace
- Rabaty na materiały
- Wizyta z klientem w sklepie
- Pomoc przy odbiorze mieszkania
- Transport materiałów
- Profesjonalna ekipa

Od wielu lat wykonujemy działalność remontową na terenie Wrocławia i okolic. Wykonane przez nas usługi cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego .Ofertę naszej firmy obejmuje także wykonanie mebli na wymiar . Nasz kontakt z klientem odbywa się w mieszkaniu, w którym ma być wykonany remont.

Na podstawie uzyskanych informacji przygotowujemy kosztorys, dzięki czemu doskonale wiedzą Państwo za jakie usługi naliczone zostało nasze wynagrodzenie. Na życzenie klienta przygotowujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia remontu. Dzięki takiemu podejściu z naszej strony zyskują Państwo całkowity obraz kosztów remontu Państwa mieszkania bądź domu, co pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel.

Dogodnym dla Państwa rozwiązaniem jest także okoliczność, że nie wymagamy na wstępie zaliczek, a zapłata za nasze usługi następuje częściowo, stosownie do postępu w wykonywanych pracach. Klienci, którzy z różnych względów (nadmiar pracy, brak czasu) nie mogą zaangażować się w remont mieszkania mogą powierzyć nam zakup materiałów budowlanych - wtedy my zajmujemy się transportem tych materiałów, a rozliczenie następuje na podstawie faktur zakupu.

Korzystnym dla Państwa rozwiązaniem jest fakt, że współpracujemy z hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, co umożliwi Państwu skorzystanie z rabatów m.in. na glazurę, terakotę czy drzwi wewnętrzne. W ostatnim czasie ofertę naszej firmy wzbogaciliśmy o wykonywanie mebli na wymiar, w tym także mebli kuchennych. Dzięki temu oferta naszej firmy jest jeszcze bardziej kompleksowa, a Państwo po zakończeniu przez nas prac mogą wprowadzić się do w pełni urządzonego mieszkania bądź domu.

Wykonywane usługi

Opinie

Naprawa sprzętu AGD

6 lutego 2019

Pan bardzo rzeczowo i uczciwie i bezinteresownie doradził mi optymalne wyjście przy awarii osuszacza powietrza -
bardzo dziękuję za cenna radę!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług