Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma Eurolux to firma rodzinna prowadzona przez Agnieszkę i Artura Szewielewicz, działająca w branży budowlanej. Nasze ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu najlepszy możliwy serwis. Sprzedaż oraz profesjonalny montaż okien, drzwi, rolet oraz bram garażowych to usługi, które świadczymy dla sektora prywatnego i komercyjnego. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez odpowiedni dobór pracowników i systemu szkoleń. Cała nasza wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu znajdującego się przy ulicy Ku Słońcu 41 U3 71-046 w Szczecinie.

Opinie

Montaż i regulacja drzwi

12 lutego 2019

Super konkretna firm i choć nie doszło do współpracy to trzeba podkreślić słowność i rzetelność w rozmowach. Już na pierwszy rzut oka widać profesjonalizm.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług