Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję usługi z zakresu:
kafelkowania, szpachlowania, malowania, montażu sufitów podwieszanych, zabudowy z g-k, układanie paneli, modernizacja instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, wymiana lub montaż drzwi wewnętrznych i wiele innych prac remontowych. Specjalizujemy się w wykończeniach nowoczesnych łazienek oraz innowacyjnych metodach wykończenia mieszkań. Wyremontujemy łazienkę, pokój lub całe mieszkanie. Chętnie pomożemy w aranżacji łazienki i projektowaniu mieszkania pod klucz.

Opinie

Usługi remontowe

22 listopada 2018

Pan Tomasz to prawdziwy fachowiec podszedł do tematu bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem, posiada dużą wiedzę i potrafi doradzić. Remont mieszkania przebiegł sprawnie, bardzo solidnie, dokładnie i czysto. Uczciwe podejście do klienta i terminowa realizacja sprawiają, że z największą przyjemnością wystawiam pozytywną ocenę i z czystym sercem mogę polecić firmę Pana Tomasza.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług