Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał Piasecki, Fundacja Słoneczna Przystań:

O mnie

Transport sanitarny
Prywatny transport sanitarny to usługa naszej Fundacji umożliwiająca bezpieczny i komfortowy przewóz osób chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się.
Usługa transportu sanitarnego dla klientów indywidualnych realizowana jest komfortowym ambulansem transportowym wyposażonym w specjalistyczny sprzęt na terenie Wrocławia, całej Polski oraz innych państw Europy.
W ramach świadczenia usług transportu sanitarnego realizujemy:
przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi,
przewóz osób na badania
przewóz pacjentów do miejsc zamieszkania,
przewóz osób do domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych,
przewóz osób na dializy
Transport międzynarodowy:
Dysponujemy ambulansem przystosowanym do transportu pacjentów na znacznych odległościach.​Jesteśmy w stanie dowieźć i odebrać pacjentów z dowolnego kraju Unii Europejskiej. Profesjonalnie przygotowujemy każdy wyjazd, dobierając odpowiedni sprzęt i kadrę pod kątem stanu zdrowia pacjenta.
Nasz personel posługuje się językiem angielskim, co znacznie poprawia komfort podróży osobom nie władających językiem polskim.

Obszar wykonywania usług