Skontaktuj się z Aleksandra Dymarkowska, Gold Finance:

O mnie

Firma Gold Finance świadczy usługi doradztwa finansowego od 2007 roku, dostarczając sprawdzone i preferencyjne rozwiązania w dziedzinie finansów osobistych jak i firmowych.

My – doradcy finansowi – jesteśmy wysokiej klasy specjalistami, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują do dostarczania jak najlepszych ofert dla naszych Klientów.

O naszej skuteczności świadczy fakt, iż od początku działalności Gold Finance skutecznie pomogliśmy ponad 50 tysiącom Klientów w ich staraniach o uzyskanie pozytywnych decyzji kredytowych.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie doradztwa finansowego, stawiającym sobie za cel sukces finansowy naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalizm oraz wysokie kompetencje, bazujące na naszym doświadczeniu. Wyznacznikiem tego jest przynależność do Związku Firm Doradztwa Finansowego zrzeszającego najbardziej renomowane firmy z branży doradztwa finansowego.

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy?

Pomożemy Ci uzyskać środki finansowe na dowolny cel na warunkach zdecydowanie korzystniejszych niż tradycyjny kredyt gotówkowy, dopasujemy wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów.

Aleksandra Dymarkowska, Gold FinanceWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług