Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Grzegorz Szczepanik:

O mnie

Od 30 lat pracuję w branży meblowej - od 15 lat specjalizuję się w projektowaniu i wykonywaniu mebli (kuchni) na wymiar. W projektowaniu kuchni i wnętrz stawiam na praktyczne rozwiązania przy zachowaniu nowoczesnej estetyki i dbałości o detale. Wykonuję również szafy i zabudowy.

Samodzielnie (w konsultacji z klientem) wykonuję pomiar, projekt, wykonanie i montaż. Posiadam własny sprzęt - dzięki znajomości branży i aktualnych trendów potrafię uniknąć generowania zbędnych kosztów przy zachowaniu solidnego wykonania usługi.

Dotrzymuję ustalonych terminów i kosztów ustalonych wcześniej, nie boję się dużych i trudnych zleceń. Jestem na bieżąco z trendami i nowinkami technologicznymi, stosuję systemy cargo, push-open, ciche domyki systemów szufladowych i inne w zależności od potrzeb klienta.

Po pewnym czasie obecności na portalu chciałbym podzielić się spostrzeżeniami. Poświęcam bardzo dużo czasu na wyceny które są odrzucane bo "znajomy zrobi to za darmo". Proszę mieć na uwadze że jakość kosztuje - nie wykonuję prac poniżej opłacalności. Przypominam, że oczekiwania jakie Państwo stawiają w stosunku do materiałów i wykonania idą w parze z ceną, jeśli zależy państwu na odwalonej fuszerce po jak najniższych kosztach - proszę pisać do konkurencji. Stawiam na solidne wykonanie, a cena jest adekwatna do zastosowanych materiałów i jawna (można sprawdzić ile kosztują poszczególne składowe projektu i samodzielnie zweryfikować że ceny są faktycznie rynkowe) . Żarty typu "duża kuchnia z kamiennym blatem i najnowszymi systemami do dwóch tysięcy złotych ze wszystkim" proszę zachować dla siebie.

Zapraszam do uczciwej współpracy, preferuje kontakt telefoniczny :)

Grzegorz Szczepanik Opinie

Meble na wymiar
28 lipca 2019

Profesjonalne doradztwo, szybki termin realizacji i dokladnosc, polecam goraco

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
15 kwietnia 2019

I kolejna wizyta Pana Grzegorza to peny profesjonalizm szafka do kuchni pod zabudowę rewelacyjna pełna profesja polecam polecam polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
29 marca 2019

Pan Grzegorz wraz z kolegą sprawnie i szybko zmontowali i ustawili dwie duże szafy z BRW z przesuwnymi drzwiami. Zdecydowanie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Grzegorz SzczepanikWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług