Skontaktuj się z Grzegorz Szczepanik:

O mnie

Od 30 lat pracuję w branży meblowej - od 15 lat specjalizuję się w projektowaniu i wykonywaniu mebli (kuchni) na wymiar. W projektowaniu kuchni i wnętrz stawiam na praktyczne rozwiązania przy zachowaniu nowoczesnej estetyki i dbałości o detale. Wykonuję również szafy i zabudowy.

Samodzielnie (w konsultacji z klientem) wykonuję pomiar, projekt, wykonanie i montaż. Posiadam własny sprzęt - dzięki znajomości branży i aktualnych trendów potrafię uniknąć generowania zbędnych kosztów przy zachowaniu solidnego wykonania usługi.

Dotrzymuję ustalonych terminów i kosztów ustalonych wcześniej, nie boję się dużych i trudnych zleceń. Jestem na bieżąco z trendami i nowinkami technologicznymi, stosuję systemy cargo, push-open, ciche domyki systemów szufladowych i inne w zależności od potrzeb klienta.

Po pewnym czasie obecności na portalu chciałbym podzielić się spostrzeżeniami. Poświęcam bardzo dużo czasu na wyceny które są odrzucane bo "znajomy zrobi to za darmo". Proszę mieć na uwadze że jakość kosztuje - nie wykonuję prac poniżej opłacalności. Przypominam, że oczekiwania jakie Państwo stawiają w stosunku do materiałów i wykonania idą w parze z ceną, jeśli zależy państwu na odwalonej fuszerce po jak najniższych kosztach - proszę pisać do konkurencji. Stawiam na solidne wykonanie, a cena jest adekwatna do zastosowanych materiałów i jawna (można sprawdzić ile kosztują poszczególne składowe projektu i samodzielnie zweryfikować że ceny są faktycznie rynkowe) . Żarty typu "duża kuchnia z kamiennym blatem i najnowszymi systemami do dwóch tysięcy złotych ze wszystkim" proszę zachować dla siebie.

Zapraszam do uczciwej współpracy, preferuje kontakt telefoniczny :)

Grzegorz Szczepanik – 9 opinii (od 9 klientów)

Meble kuchenne na wymiar
10 października 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
7 października 2019

Solidny i rzetelny wykonawca. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
28 lipca 2019

Profesjonalne doradztwo, szybki termin realizacji i dokladnosc, polecam goraco

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Grzegorz SzczepanikWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług