Ignacy Kruk Polecany!

Józefów, otwocki, MazowieckieOnline 3 minuty temu
5 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
4.8

135 opinii

(od 102 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Witam Serdecznie,
Jestem doświadczonym malarzem i chętnie nawiąże z Państwem współpracę z zakresu odświeżania i kompleksowego malowania pomieszczeń w mieszkaniach, domach, lokalach.
Posiadamy niezbędne doświadczenie, udokumentowane opinniami oraz rekomendacjami. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, a prace wykonujemy solidnie i starannie z dbałością o szczegóły i porządek wokół siebie. Cenimy sobie pracę w czystości, co wiąże się też z Państwa komfortem i mniejszą koniecznością długiego i żmudnego sprzątania. Bardzo ważne jest dla nas Państwa zadowolenie , i w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Cały osprzęt malarski oraz materiały potrzebne do prac, zapewniamy, Państwo mają mniejszy kłopot z bieganiem po marketach budowlanych, a my kupujemy sprawdzone i wysokiej jakości materiały, co idzie w parze z jakością wykonania. Również jesteśmy w stanie zakupić i dowieźć farby z mieszalników według wytycznych i rozliczyć się na podstawie paragonu. Jeśli zdecydują się Państwo na usługi jakie oferujemy, dołożymy wszekich starań, aby efekt końcowy był na 5-tkę ;). Przed pracami umawiamy się na wycenę i pomiary, wtedy Państwo jak i my wiemy o kosztach i ilości potrzebnych materiałów. Dołączcie do grona zadowolonych klientów!

Proszę o kontakt telefoniczny
Szybko sprawnie i terminowo

Zapraszam do kontaktu :)

Ignacy

Opinie o "Ignacy Kruk" 135

4.8

135 opinii (od 102 klientów)

Izabela

Bardzo słowny i terminowy fachowiec. Bardzo korzystna cena, wszystko zrobione w bardzo profesjonalnej fachowej atmosferze.

Opinia z Fixly

Ewa

Warszawa

Malowanie sufitu+1 usługa

Bardzo dobry fachowiec, komunikatywny i pomocny. Pan Ignacy jasno opisał wszystkie prace, które zostaną wykonane, przygotował wcześniej wycenę i dodatkowo pomógł w zakupie farb. Bardzo solidnie wykonana praca, zgodnie z umówionym terminem. Dodatkowo, mieszkanie zostało starannie wysprzątane po malowaniu. Zdecydowanie polecam :)

Opinia z Fixly

Daria

Warszawa

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam serdecznie, naprawa ścian i malowanie przebiegło szybko i miło, wszystkie poprawki były korygowane na bieżąco.

Usługi świadczone przez "Ignacy Kruk" 24

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika