Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Ignacy Kruk:

O mnie

Witam Serdecznie,
Jestem doświadczonym malarzem i chętnie nawiąże z Państwem współpracę z zakresu odświeżania i kompleksowego malowania pomieszczeń w mieszkaniach, domach, lokalach.
Posiadamy niezbędne doświadczenie, udokumentowane opinniami oraz rekomendacjami. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, a prace wykonujemy solidnie i starannie z dbałością o szczegóły i porządek wokół siebie. Cenimy sobie pracę w czystości, co wiąże się też z Państwa komfortem i mniejszą koniecznością długiego i żmudnego sprzątania. Bardzo ważne jest dla nas Państwa zadowolenie , i w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Cały osprzęt malarski oraz materiały potrzebne do prac, zapewniamy, Państwo mają mniejszy kłopot z bieganiem po marketach budowlanych, a my kupujemy sprawdzone i wysokiej jakości materiały, co idzie w parze z jakością wykonania. Również jesteśmy w stanie zakupić i dowieźć farby z mieszalników według wytycznych i rozliczyć się na podstawie paragonu. Jeśli zdecydują się Państwo na usługi jakie oferujemy, dołożymy wszekich starań, aby efekt końcowy był na 5-tkę ;). Przed pracami umawiamy się na wycenę i pomiary, wtedy Państwo jak i my wiemy o kosztach i ilości potrzebnych materiałów. Dołączcie do grona zadowolonych klientów!

Proszę o kontakt telefoniczny
Szybko sprawnie i terminowo

Zapraszam do kontaktu :)

Ignacy

Ignacy Kruk Opinie

Malowanie ścian
20 listopada 2019

Realizacja, sprawna
Cena bardzo dobra
Ekipa młoda energiczna, z fachowym podejściem zarówno do klienta jak i do samej pracy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian+1 usługa

Malowanie sufitu

20 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z nalowania mieszkania.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie ścian
19 listopada 2019

Polecam, Wszystko sprawnie i na czas !

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Ignacy KrukWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług