Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Witam Serdecznie
Chętnie podejmę się pracy u Państwa w zakresie sprzątania, zapewniam środki oraz sprzęt, wycena odrazu po uzgodnieniu szczegółow zakresu usługi

Sprzątania regularne/kompleksowe/pod wynajem i sprzedaż/ po wyprowadzce oraz po remontach.
Poprzez dużą liczbę zleceń posiadamy spore doświadczenie oraz wiele rekomendacji i opinii na temat naszych usług.

Malowanie ściań oraz sufitów (domy,mieszkania) czy też drobne remonty, w zakres których wchodzi zapezpieczenie powierzchni nie malowanej tzn. (podłogi,listwy,szafy,ewentualne meble), szpachlowanie , gipsowanie , gruntowanie ścian, malowanie na biało/kolor , usuwanie zabrudzeń na ścianach.

Ogrody i ich pielęgnacja, koszenie trawy, pielenie, podlewanie, czyszczenie alejek z chwastów/kolek, impregnacja i odnowa płotów/płotków/trasów oraz wszelkie prace poboczne takie jak czyszczenie i sprzątanie garaży , podsypywanie korą drzewek i inne prace zlecone przez Państwa.

Drobne transporty oraz przeprowadzki (posiadam samochód combi, spokojnie pomieści dużą ilość kartonów czy inne sprzęty agd/rtv)


Chętnie także pomogę w domu w różnych pracach pomocniczych, których nie opsiałem.

Szybko sprawnie i solidnie

Zapraszam do kontaktu :)

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

26 sierpnia 2019

Solidna, terminowa młoda ekipa. Malowanie mieszkania (na biało) bardzo ładnie wyszło - bez smug itp. Niestety musiałam odjąć jedną gwiazdkę z oceny za poździerane listwy przypodłogowe ( prawdopodobnie została użyta zbyt mocna taśma i przy odklejaniu została zdarta razem z okleiną z listew). Poza tym wszystko OK.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

25 sierpnia 2019

Malowanie wykonał Pan Grzegorz. Sympatyczny człowiek ale:
- dużo rzeczy musiałem domyć po malowaniu (nie czyścił na bieżąco),
- kilka miejsc musiałem domalować sam (okolice gniazdek elektrycznych i kranu),
- umówiłem się na położenie 3 warstw farby na kafelkach i 2 na ścianach i suficie, ostatecznie kafelki zostały pomalowane 2 razy a ściany i sufit 1 raz a cena za usługę nie uległa zmianie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

21 sierpnia 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług