Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Hasiuk, Instal Energy:

O mnie

Jesteśmy firmą z Kołobrzegu zajmującą się szeroko pojętą branżą elektryczną.
Sprawdzamy, doradzamy, montujemy, serwisujemy i naprawiamy. W jednym zdaniu można ująć cały zakres naszych usług. Instalacje elektryczne zakładamy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i również przeznaczonych do każdego innego użytku, w tym także do celu przemysłowego, komercyjnego bądź usługowego. Posiadamy wszystkie uprawnienia umożliwiające nam wystawienie dokumentów do Zakładu Energetycznego. Korzystając z naszych usług, nasi Klienci mają nie tylko gwarancję wykonania ich na najwyższym poziomie, ale też zminimalizowanie wszelkich formalności.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nastawienie na ciągły rozwój, oraz budowanie coraz większego doświadczenia powoduje, że jesteśmy na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się światem elektryki. Nasza firma posiada wymagane uprawnienia, które upoważniają nas do wykonywania zawodu, oraz wystawiania stosownych dokumentów, przeznaczonych do Zakładu Energetyki.
Działamy na terenie Kołobrzegu oraz okolic ale nie tylko, obsługując przede wszystkim Klientów fizycznych, firmy oraz inne placówki, w tym także instytucje użytku publicznego. Zapewniamy profesjonalny montaż, serwis oraz naprawę instalacji elektrycznych. W naszych usługach znajduje się również modernizacja instalacji elektrycznej, dzięki czemu pomagamy właścicielom starszych budynków, dostosować ich obiekty do wymogów współczesnego świata.
Zapewniamy przygotowanie projektu oraz wstępnego kosztorysu, wraz z terminową realizacją usługi. Na wszystkie wykonywane przez nas prace, udzielamy gwarancji. Dlatego tak wielu Klientów rekomenduje nasze usługi innym osobom, mając poczucie solidnie wykonanej pracy oraz poczucia bezpieczeństwa.

Posiadam ważne uprawnienia do pomiarów ochronnych.

Piotr Hasiuk, Instal EnergyWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług