Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jacek Czapiewski, ZenAluminium :

O mnie

Jesteśmy wyłącznym producentem systemów aluminiowych dla domu i biznesu. Zajmujemy się szeroko pojętą stolarką aluminiową. Wyróżniamy się najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i ponad 10 letnim doświadczeniem. Jesteśmy oficjalnym partnerem hiszpańskiej firmy Cortizo, świadczącej usługi światowej jakości. Zapraszamy do umówienia spotkania w naszym show roomie oraz do bezpłatnej wyceny. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm na rynku Europejskim.

Zajmujemy się produkcją okien, drzwi i okiennic na profilach aluminiowych. Możliwe są zarówno systemy przesuwane jak i klasyczne na zawiasach. Dodatkowo proponujemy panele kompozytowe, łamacze światła, żaluzje oraz balustrady. Nasza oferta jest skierowana na cały rynek europejski. Zapewniamy projekt, wycenę, produkcję, transport i montaż.

W naszej ofercie posiadamy:
Okna, drzwi, okiennice, balustrady, aluminiowe, panele kompozytowe, łamacze światła, żaluzje z aluminium.

Nowość: produkcja ogrodów zimowych!

Zapraszamy na naszą stronę internetową po pełną ofertę:
http://zenaluminium.pl oraz http://zenaluminium.com

Obszar wykonywania usług